Kadın ve Moda

Aşk Kırmızı Filmi İzle 2013

28.02.2013
Aşk Kırmızı Filmi İzle 2013

Osman sınav’dan Aşk Kırımızı isimli çok güzel bir film daha beyaz perdede izleyenleri ile buluşacak.

Romantik bir tür olan Aşk Kırmızı filminin başrollerini  Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı 2013 yapımı bir  filmidir.

Aşk Kırmızı filminin çekimlerinin bazı kısımları Antalya da yapılmıştır Aşk Kırmızı Filmi 15 Mart 2013’de vizyona girecektir. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile kaliteli romantik bir film bekleniyor.

Aşk Kırmızı Filmin Fragmanı 

Aşk Kırmızı Filmin Konusu

Evlilikleri iyi giden Zeynep ve Ferhat mutludur. Bu çiftin mutluluğu bir anda tepetaklak olacaktır. Bunun sebebi ise mutlu giden hayatlarına Fırat’ın yıllar öncesinden kalan ilk aşkı Nazlının yeniden karşısına çıkmasıdır.

Bu karşılaşma Zeynep tarafından durdurulmaya çalışılsa da aşkın tekrar yaşanmasına engel olamayacaktır. Nazlı ile Ferhat birbirlerine hakim olmazlar ve zeynep’in de bu aldatmadan haberi olur.

Üç insan da paramparça bir yürekle baş başa kalırlar. Yıllar önce ilk aşkıyken şimdi Öteki kadın olmasının sıkıntısını yaşayan Nazlı, kacasının ihanetine maruz kalan ve kafasında paylaşma ile ilgili binbir türlü soru soran Zeynep vardır.

Ferhat ise çok sevdiği bu iki kadının arasında kalmış ve ne yapacağını bilememektedir. Ortada üç kişilik bir aşk yaşanmaktadır ve bu nereye kadar gidecektir? Sadakat ve aşk arasında gidilip gelinmektedir.

Filmin konusu bir adamı seven iki kadının yaşadıkları çatışmayı anlatıyor. Aşkın vazgeçilmez bir duygu olduğu kadar diğer acı yönlerini de bu filmde görebiliyorlar.

Aşk Kırmızı Filmin Fotoğrafları

 

 

Vizyon Tarihi      : 15 Mart 2013

Tür                    : Romantik

Yönetmen          : Osman Sınav

Senarist               : Osman Sınav

Oyuncular          : Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu

Ülke                   : Türkiye

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar