Kadın ve Moda

Açık Gelin Saç Modelleri

Açık Gelin Saç Modelleri

Açık gelin saç modelleri hem kısa hem de uzun olmak üzere, yazımızda yer almaktadır. Gelişigüzel değil, çok fazla beğenilenler arasından seçilmiş örnekler sunulmaktadır. Bir de görsellerin bitiminde hangilerinin daha hoş göründüğü ile ilgili bir listemiz olacak.

Açık gelin saçı örnekleri için aşağıdaki modelleri görsel alanımıza ekledik. Bunlardan bize göre kötü olan model yok ama buna karşın görsellerin alt tarafından bir kritik yaptık ve en hoş olanları ayırdık. Bu bizim belirlediğimiz bir sıralama oldu. Belki sizden oldukça farklı düşünüyor da olabiliriz. Bu arada unutmadan başka yazılarımızdan başlıkları da sıralayalım ki onlara da bakmak isteyebilirsiniz.

Gelin Topuz Saç Modelleri

Gelin Saçı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Başı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Saçı 2016

Açık gelin saçları için özel bir biçimde ayrılmış olan örnekleri gördünüz. Bunlar arasında kısa açık gelin saçları ve uzun açık gelin saçları da mevcut. Ancak bu şekilde ayırmadan bir liste hazırladık ve bize en hoş gelen örnekleri belirledik. Farklı fikirlerde olduğumuz saç modelleri mutlaka olacaktır tabi ama biz yine de kendi fikirlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Sondan ikinci sıradaki açık gelin saçı için ne desek az. Çok hoş, doğal, şık ve alımlı. Bu bizim listemizdeki en güzel saç modellerinden birisi. Diğerleri ise iki numara ve on numara. Bu açık gelin saçları için de olumsuz bir yorum yapmak mümkün değil. Çok estetik ve etkileyici bir hava yakalamışlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar