Kadın ve Moda

2014 Lif Örnekleri

22.04.2014
2014 Lif Örnekleri

2014 Lif Örnekleri ile sizlere lif modelleri hakkında bolca örneklere yer verdiğimiz bu yazımızı hazırladık. El işi ve örgü örmek gibi bir hobiniz ve uğraşınız varsa doğru adrese geldiğinize emin olabilirsiniz.

En çok aranan lif örnekleri arasında uzun lif örnekleri, kasnak işi lif örnekleri, çiçekli lif örnekleri, hayvan motifli lif modelleri, kare lif örnekleri, işlemeli lifler, çeyizlik lif örnekleri ve hediyelik lif örnekleri olarak sıralayabiliriz.

Neden mi doğru adrese geldiniz dedik? Çünkü sizlere bundan önceki yazmış olduğumuz ve bolca lif örneklerinde yer verdiğimiz yazılarımız ve 2014 lif modellerin de yer vereceğimiz örneklerimize göz attığınız da farkı anlayacaksınız.

Sizler için hazırlamış olduğumuz lif modelleri arşivinde birçok farklı lif örnekleri bulabilirsiniz. Bu lif modellerini kolaylıkla örebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli lif modellerimize bakarak arkadaşlarınıza eşinize dostunuza renkli lif modelleri örerek hediye edebilirsiniz.

Paylaşmış olduğumuz lif modellerinden örnekler alarak kendi lif tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Hatta sizlere kendi el emeğimiz olan elbise lif örnekleri ile resim galerimizde sürpriz yaptık. İstediğiniz gibi örnek alabilir ve çeyizlik için sandığınıza koyabilirsiniz.

Bundan önceki lif yazılarımızın başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz. Mavimenekse sitemizde ara kısmından arama yaparak aşağıda adı geçen yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazdığımız yazıları; farklı lif örnekleri, gelin ve damat lif modelleri, çeyizlik lif modelleri yapılışı, kare lif modelleri, yuvarlak lif modelleri, banyo lif örnekleri, lif yapılışı anlatımlı, kese lif örnekleri ve yapılışı, eldiven lif örnekleri ve modelleri, uzun lif modelleri ve yapılışı, çiçekli lif örnekleri ve yapılışı, en güzel lif örnekleri ve yapılışı, yeni sezon lif örnekleri ve yapılışı, kasnak işi lif örnekleri ve modelleri yapılışı, hayvan motifli lif örnekleri yapılışı ve lif örnekleri ve modelleri 2013 başlıkları olarak sıralayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. zehra dedi ki:

  2014 lif modelleri arıyordum sitenizde çooookkk lif örnekleri buldum

 2. Anonim dedi ki:

  Geçekten çok guzel lif modelleriniz

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Sağolun. Yeni modeller ile konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar