• En Güzel Takı Tasarımı Örnekleri, Modelleri

  Artık zevkinize göre yaratıcılığınıza göre kendi takı tasarımınızı yapabilirsiniz. Çok düşük bütçelerle vitrinlerde gördüğünüz muhteşem takılara sahip olabilirsiniz. Takı tasarımının birinci şartı elbette yaratıcılık ve biraz da yetenek.

  Basit bir takı tasarımında alet çalışır el övünür demek mümkün neredeyse pense, makas ve ip boncuk gibi malzemelerle tasarlayabilirsiniz.

  Takı tasarımını bilezikten yüzüğe kolyeden broşa kadar pek çok takı şeklinde yapabilirsiniz. Son zamanlarda yakalık oldukça moda düz basit bir yakalığın üzerini boncuk, pul, kurdele ya da taşlarla süsleyerek kendinize sevdiklerinize özel takı tasarımları yapabilirsiniz.

  Yine annenizin, anneannenizin sandığından çıkan oyaları kullanarak değişik takı tasarımları oluşturabilirsiniz. El emeği göz nuru takı tasarımlarıyla yakınlarınızı mutlu edip onların gönlünü kazanabilirsiniz.

  İşte sizler için bir araya getirdiğimiz yapması bir o kadar basit ve bir o kadar da şık olan takı tasarım örnekleri:

  Sadece bu takı tasarım yeteneğinizi, becerinizi sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmayıp az veya çok miktarlarda pazarlayarak aile bütçenize veya kendi bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Birçok yerde takı tasarımına yönelik özel kurslar olduğu gibi hal eğitim bünyesinde açılan kurslardan yararlanabilirsiniz.

  Özellikle büyük şehirlerdeki bayanlar takı tasarımına yönelik birçok ürünün toplu halde ve ucuz miktarlarda bulabilirler. Oturup televizyon izlerken, arkadaşlarınızla sohbet esnasında takı tasarımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Örneğin basit sade bir halka küpeyi kurdelelerle veya boncuklarla süsleyebilirsiniz. Belki çevrenizde duran birçok atılacak iplerden, boncuklardan faydalanarak geri dönüşüm sağlayarak harika takı tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Takı tasarımı yapmak veya takıları süslemek işte bu kadar basit ve ucuz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  kırmızı moda elbiseler
  Moda Elbiseler
  kot etek kombinleri 3
  Kot Etek Kombinleri
  zayıf gösteren elbise
  Zayıf Gösteren Elbise Modelleri
  dağınık ensede topuz modelleri
  Ensede Topuz Modelleri ve Yapılışı
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. takı tasarımlarınız süper çok şıklar satışını yapıyormusunuz acaba..

  2. takı tasarımlanı çok beğendim nerede satılıyor bunlar

  3. işte kadınların en çok sevdiği ve vazgeçemediği takı tasarımları.. çok sevimliler yahu ben bunları nerede bulabilirim acaba

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.