Kadın ve Moda

Yüksek Bel Şort Modelleri Farkı

03.05.2016
Yüksek Bel Şort Modelleri Farkı

Yüksek bel şort modelleri farkı için seçilen ürünleri gördüğünüzde, farktan ne kastettiğimizi çok daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

Yüksek bel şort modelleri için hem özel stilleri hem de klasikleri bir araya getirmek için yaklaşık olarak on bin kadar örneği inceledik ve ortaya hemen alt taraftaki sonuç çıktı. Aralarında dar modeller de kısa modeller de klasikler de farklı stiller de yer alan bu galeri içerisindeki bazı modelleri bizler daha fazla beğendik. Bu beğendiklerimizi renk ya da bir başka sebepten değil, sadece estetik açıdan değerlendirerek, en güzel bulduklarımızla ilgili bir liste hazırladık. Bu listede bulunan modelleri tek tek saymaya başlayalım. Son sırada yer alan ve beyaz renkli olan yüksek belli şort, bizim tarafımızdan en beğenilenler arasına, hiç tereddüt etmeden alındı. Sekiz numaradaki modeli de oldukça beğendik ve sadelik içerisindeki şıklığını da takdir ettik. On üç numaralı model de yine yüksek belli şort modelleri arasında en beğenilenlerden birisi oldu. Bu üçlü ile listemizdeki modelleri sonlandırıyoruz. Sizler de resim altı yorum bölümlerinden düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Yeni gelen ziyaretçilerimiz de değişik fikirler edinebilir. Bunun yanı sıra bir başka konumuzu da önermek isteriz. Bu konu da çok fazla ilgi çekmektedir. Tıklayarak detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Kot Şort Modelleri Farklılığı

Şort Kombinleri

Yazın gelmesi ile birlikte şort sezonu da açıldı. Bu sezon ise öne çıkan yüksek bel şortlar oldu. Çok sayıda alternatif modeli olan yüksek bel şort modellerini güzelce kombinlemek de size ve zevkinize kalmıştır. Kombin yaparken zorlanıyorsanız ancak dikkat çekici bir güzelliğe de sahip olmayı istiyorsanız size önerim dikkat çekici şort kombinleri adlı yazıdan inceleme yapmanızdır. Çok sayıda ve farklı kombinler bulup sizde dolabınızdaki parçalara göre şekillendirerek güzel görünmeyi başarabilirsiniz.

[haber id=”39193″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar