Kadın ve Moda

Topuz Saç Modelleri

17.09.2015

Topuz saç modelleri geçen her sene çok daha farklı ve şık bir hal alıyor demek, yanlış olmayacaktır. Galerimizde son sezonların en çarpıcı örnekleri olacak ve aynı zamanda da nasıl yapıldıkları ile ilgili görseller sunacağız.

Topuz saç modelleri hep daha estetik bir şekilde yeni tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki galerimizde de görebileceğiniz gibi dağınık topuz, üstte topuz, yanda topuz farketmeden her stil birbirinden şık bir görüntüyü ortaya çıkarıyor. Topuz saçlar hakkında değerlendirmelerimiz devam edecek fakat bazı yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşündüğümüz için bir kaç linki sizlere sunmak isteriz. Bu sıralanmış olan linklerin hoşunuza gideceği kanısındayız.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Maşalı Saç Modelleri

Yeni Saç Modelleri

Şimdi galerimizdeki modelleri sizlere sunuyoruz. Ardından ise nasıl yapıldıkları hakkında görseller sunacağız. Bunların da faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Başlıklar

Topuz Saç Modelleri Yapılışı

Topuz saç modelleri yapılışı hakkında sizlere görsellerle beraber bir anlatım yapmak istiyoruz. Bu yöntemin çok daha açıklayıcı olduğunu düşünmekteyiz. Aşağıda paylaştığımız çok sayıda resim, estetik ve birbirinden farklı topuz modelleri yapımı için seçilmiştir. Topuz modelleri nasıl yapılır sorusuna cevap olsun diye seçilmiştir.

Topuz Saç Modelleri Modası

Topuz saç modelleri modası daha çok son seneler için değerlendirildiğinde yana topuz ve dağınık topuz için sık kullanılanlardan olduğu söylenebilir. Bu modellerin hem sık kullanıldığını hem de kendi içinde bile değişiklik gösterdiğini görmekteyiz. Dağınık yana topuz modellerinde kullanılan küçük aksesuarların olduğu topuzların da çok fazla kullanıldığını görüyoruz. Bizce de en çok bu model güzel duruyor. Moda açısından bakarsak bizim açımızdan durum bu şekilde.

Dağınık Topuz Modelleri

Herkes rahat giyinmeyi öncelikli olarak tercih etmektedir. Çünkü gün içerisinde koşturmaca ve stres yaşarken giyimin rahat olması çok önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Bunun için en sık tercih edilenler ise genelde kot kombinleri olmaktadır. Kot kombinlerinin modası hiçbir sezon geçmemektedir. Kot pantolon veya etekler ile giyeceğiniz sade tişörtler muhteşem bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Örneğin salaş bir saç, kot ve beyaz tişörtün altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ile her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Bu hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu ve daha fazla kot kombin önerilerini sizler için kaleme alıp sunuyoruz. Bu kot kombinlerini çok seveceğinizi düşünüyoruz.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar