Kadın ve Moda

Tesettür Nikah Elbiseleri

13.11.2019
Tesettür Nikah Elbiseleri

Tesettür giyimle nikah elbiselerinde yaşanan son dönemdeki model artışı, herkes tarafından farklı renk ve işlemelerdeki modellere olan ilginin artmasını sağlıyor. Siyah renk yerine genel olarak açık renkler ve beyaz tercih ediliyor. Bu alanda binlerce kişinin ihtiyacının karşılanması için nikah elbiselerinin kiralanabiliyor olmasının yanı sıra, satın alabileceğiniz uygun fiyatlı özel tasarım nikah elbiseleri de bulunuyor.

2020 Kapalı Nikah Elbise Modelleri

Pileli eteğe sahip olan elbiseleri değerlendirebileceğiniz gibi, beyaz ve şık ürünleri de direkt olarak tesettür nikah elbisesi yapısına uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu alanda herkesin isteklerine uygun bir şekilde tesettürlülere özel olarak üretim sürecinin değerlendirilmesi sağlanıyor. Siz de her istediğiniz zaman beyaz, kırmızı, mavi gibi renkleri tercih ederek siparişlerinizi kendi vücut ölçülerinize uygun şekilde verebilirsiniz.

Başlıklar

Tesettür Giyim Nikah Elbiseleri

Sadece tesettür için değil, nikah elbisenizin rengi itibariyle de sadece beyaz kullanmak zorunda değilsiniz. Özellikle krem rengi ve turkuaz gibi diğer şık renkleri tercih edenlerin satısı her geçen gün artıyor. Çiçeğiniz ve tesettürünüzle elde edilecek olan uyum, son derece güzel bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak, nikah elbisenizin detaylarını takılar yerine direkt olarak bu iki detayla ortaya çıkarmış olacaksınız. Hem dikkat çekici bir görüntüye sahip olmak hem de klasik tasarımlar yerine kendi tarzınızı yansıtmak için bu tarz ufak değişiklikler yapmanız, kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmayacaktır.

Kapalı Nikah Elbise Modelleri 2020

Nikah İçin Tesettür Elbiseler

Vücut ölçüleriniz doğrultusunda özel olarak nikaha yönelik tesettür elbise tasarlatabilirsiniz. Özellikle tesettür kısmında yapılacak olan düzenlemeler ve elbiseyle birleştirme sürecinde, omuz ve boyun bölümlerinde özel işlemelerin son derece güzel bir görüntü ortaya çıkarması mümkün oluyor. Sadece tek renk bir nikah elbisesi istemiyorsanız, bu durumda tesettür kısmının kırmızı, mor, yeşil, mavi, turuncu, turkuaz, lacivert, sarı, beyaz, gri veya krem rengi olduğu tasarımları da kullanabilirsiniz.

2019 Kapalı Nikah Elbise Modelleri

Kırmızı Tesettür Elbise Modelleri

Kırmızı renk, tesettürlü bayanlar tarafından nikahta en çok ilgi gösterilen ve özel işlemeleriyle birlikte satın alınan kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Tek renk olan elbiselere ek olarak, bazı bayanlar farklı renklerin kullanıldığı, özel desenlerle elbisenin omuz ve sırt kısmında şık detaylara yer verildiği modellere de ilgi gösterebiliyor.

[haber id=”36606″]

Kol bölümlerinde ve bilek kısımlarında naif işlemelerin yer aldığı, direkt olarak şık bir görünümün elde edilmesini sağlayan tasarımların değerlendirildiği ürünleri satın alabilirsiniz. Özellikle kırmızı tesettür elbiselerdeki beyaz renkle elde edilen uyum, işlemelerin son derece şık bir kıyafet ortaya çıkarmasını sağlıyor.

Kapalı Nikah Elbise Modelleri

Tesettür Nikah Elbise Çeşitleri

Nikahta kullanmak üzere tercih edilebilecek yüzlerce özel tesettür kıyafet çeşidi yer alıyor. Bunlar arasında kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, turkuaz, mor gibi renklere sahip olan nikah elbiselerine de yer verilebiliyor. Her biri için direkt olarak özel diktirebileceğiniz modelleri değerlendirebileceğiniz gibi, özellikle de tesettür modelleri arasında yoğun bir şekilde talep gören tasarımlara ilgi gösterebilirsiniz. Bu süreçte kol, omuz, bel bölgesi ve sırt bölgesinde özel işlemelerin, motiflerin yer aldığı tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Kapalı Nikah Elbise Modelleri 2019

Her zaman için ilgi görmeye devam eden bu tasarımlar, her yaş grubundan tesettürlü bayan tarafından şık görünüme ulaşılmasını sağlayacaktır. Özellikle de tek parça elbiseleri tercih ederken, sadelik ve şıklığı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dantelli kollara sahip olan modellerin yanı sıra, etek bölümünün çok kabarık olmadığı, bileklere kadar düz şekilde inen tasarımları da değerlendirebilirsiniz.

[haber id=”46110″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar