Kadın ve Moda

Takı Tasarım Modelleri 2016

Takı tasarım modelleri 2016 sezonunda her açıdan çok daha etkileyici bir görüntü ile geliyor. Sitemizdeki galeriden sezonun takı modellerini görebilir ve değerlendirmelerimizi okuyabilirsiniz.

Takı tasarım modelleri 2016 yılı için her anlamda estetik ve yeni örneklerle karşımıza çıkıyor. Sizlere bu sezonun hangi takıların yılı olduğunu ve son dönem takılarındaki değişim ve günlük hayata etkileri konularında bir analiz sunmak istedik. Bunlardan önce sizlere bazı yazılarımızdan linkler aktaracağız. Bu sıralanmış olan linkler,sizler tarafından sevilecek konulardan oluşmaktadır. Göz atmanızı öneririz. Bu yazıların sıralanmasından hemen sonra galerimiz yer alacak. Onun arkasından da sezonun takı modasını masaya yatıracağız.

Bu yazımıza mutlaka göz atın ev rüküş olmayın. Biz uyarmış olalım. Buyrun linki: Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

En Güzel Saç Modelleri

En Güzel Elbiseler

2016 Takı Modelleri

2016 takı modelleri için analize, yukarıdaki örnekleri baz alarak başlayabiliriz. Çünkü hepsi yeni ya da klasik modeller şeklinde seçilerek ve ince bir elemeye tabi tutularak sizlerin karşısına çıkarıldı. Sezonun en dikkat çeken aksesuarlarının küpeler olduğunu söylemek mümkün. Değerli taşlar, pırlantalar gibi maddelerden yapılan küpelere otantik bir hava verilmiş ve takılar arasında kendisini çok rahat gösterebiliyor. Bilezik, kolye, yüzük gibi gümüş, altın, inci ya da diğer takılar ise yerine göre kullanıldığında, yukarıdaki örneklere benziyorsa oldukça şık bir görüntü elde edilebilir. Abiye takı modelleri seçimi için de yine fikir vermesi açısından çok önemli bir galeri olduğunu düşünüyoruz.

2016 takı modelleri fiyatları için ise söylenebilecek en önemli ve doğru şey, hangi maddeden yapıldıkları olacaktır. Zira yapıldıkları madde, fiyat açısından yüksek ya da düşük olduğunu gösterir ve artı ya da eksi etki yapar. Hangi takıları beğendiğinizi ya da herhangi bir fikrinizi yorumlar bölümünden hem bize hem de gelecek olan yeni ziyaretçilerimize ulaştırabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar