Kadın ve Moda

Su Yeşil Rengi Elbise Modelleri

23.09.2019
Su Yeşil Rengi Elbise Modelleri

Su yeşili rengi elbise modelleri, yazımızda hem resimler hem de değerlendirmeler şeklinde yer almaktadır. Yani, sizlere en güzel su yeşili elbise modelleri gösterilirken, aynı zamanda da bir değerlendirme yazısı ile en iyilerin hangileri olduğunun editörlerimizce listelendiği bölüm yer alacak.

Hemen alt kısımdaki elbise resimlerinin ne denli güzel olduğunu görüyorsunuz. Bu su yeşili elbise modelleri, konumuz içerisinde yayınlanırken, özel bir seçim yapılarak binlerce model arasından elenerek geldi. Bunların hangileri daha şık diye düşünüyorsanız, alt taraftaki yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Orada favorilerimizin hangileri olduğunu açıklayacağız. Bir de sizlere diğer konularımızın en fazla ilgi gören başlıklarını da sunalım, hemen.

Petrol Yeşili Rengi Elbise Modelleri

Yeşil Elbise Modelleri

Renkli Elbise Modelleri Resimleri

Su yeşili elbiseler konumuzda, üste bölümde de bahsettiğimiz gibi bizim favorimiz olan elbiselerin hangileri olduğunu açıklayacağız. Bu elbiseler size pek de güzel gelmeyebilir ancak en azından daha farklı bir gözle bakma imkanı da sağlayabilir. Bu arada bizim yaptığımız listelemeyi, sizler de aynı şekilde yorum bölümümüzde (hemen altta) yapabilirsiniz. Yedi numarada bulunan ve çok şık duran tüllü abiye su yeşili elbise için fazla şey söylemeye gerek yok. Elbise ne kadar şık odluğunu adeta bağırıyor. Sondan beşinci olan model de hem ilginç hem şık duruyor. Bu elbiseyi de listemize aldık. On üç numarayı da aynı şekilde bu listeye alarak, favorileri tamamlıyoruz.

Drapeli Elbise Modelleri

Drapeli elbise modelleri en çok kullanılan detayların başında yer almaktadır. Her zaman kullanabileceğini tasarımların bulunması ve modasının geçmemesi sayesinde bir çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Drapeli elbise modelleri size son derece şık bir görüntü sağlayabilir. İpek saten ya da saten pamuk karışımlı modeller kullanarak hazırlanan gece kıyafetleri sizleri mükemmel bir görünüme kavuşturabilir.

Drapeli Elbiselerde İndirim

Drapeli elbise modelleri arasında asimetrik kesim modeller, kalem elbise modelleri, mini ya da uzun tasarımları görmeniz mümkündür. Bu modeller vücut yapınıza göre tercih edebileceğiniz ve ardından istediğiniz şıkla ulaşabileceğiniz modellerdendir. Elbisenizi tamamlayacak şık bir saç ve makyaj ile ortaya eşsiz bir görünüm çıkartabilirsiniz. Drapeli elbise modellerini özel günlerinizde rahatlıkla tercih etmeniz mümkündür.

[haber id=”44899″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar