Kadın ve Moda

Su Dalgası Saç Modelleri ve Fiyatları

03.04.2019
Su Dalgası Saç Modelleri ve Fiyatları

Hiçbir zaman modası geçmeyen ve birçok kadının gözdesi olan su dalgası saç modelleri yerini koruyor. Saçınız ister uzun ister kası olsun su dalgası saçlara sahip olabilirsiniz. Bukleli saçların daha doğal bir görünüme sahip olduğu su dalgası modelleri kullanımının kolay olmasından dolayı birçok bayanın özellikle de çalışan bayanların tercihi.

Evde su dalgası saçlar yapmak da mümkün köpük veya jöleyi nemli saçlarınıza yedirerek vigo yardımıyla kuruttuğunuz da muhteşem bukleli saçlara sahip olabilirsiniz. Özellikle hafif dalgalı fakat düzensiz saçlar için su dalgası saç modeli çok güzel bir görüntü verecektir.

Su Dalgası Saç Modelleri

Yine 6 ay süreli su dalgası saç modellerini bu işin uzmanlarına yaptırmak mümkün. Saçlarının düzlüğünden şikâyet edip daha dolgun hareketli saçlara sahip olmak isteyen bayanlar su dalgası saç modelleri farklılık yaratabilir saçlarına canlılık getirebilirsiniz.

İsteğinize ve yüz tipinize göre buklelerinizin kalınlığını değiştirebilirsiniz. Yine su dalgası modellerinden birini yaptırdığınız saçlar sizlere toplarken kolaylık sağlayabilir. Su dalgalı saçlarınızla kolaylıkla farklı ve şık topuzlar oluşturabilirsiniz.

Su dalgası saç modelleri ve fiyatlarına bakıldığında fiyatlar, saçın azlık çokluğuna ve gittiğiniz kuaförün tarife ve belki kalitesine göre 50 TL’den başlayarak artan fiyatlarla değişmektedir.

Başlıklar

Kadınlar İçin Doğal Saç Modeli

Kadınların farklı görmesi için farklı saç modelleri önemlidir. Farklı görünmenin yanında şık görünmek diğer önemli konudur. Doğal ve sade saç modelleri düşünenler için dalgalı saç modeli en uygunudur. Bu saç modelinin yapımı oldukça kolaydır. Saç konusunda bayan pratik modelleri ile yapılışları konusunda araştırma yapan kadınlar için en uygun modellerden bir tanesidir. Dalgalı saç modeli daha çok uzun ve orta boy uzunlukta saça sahip olan kadınlar tercih etmektedir. Saç üzerinde oluşan dalgalar kısa saçta pek belli olmamaktadır.

Basit Dalgalı Saç Yapımı

Evde dalgalı saç yapmak için:

·         İlk başta saçların gövde ve uç kısımlarına saç köpüğü uygulanmalıdır. Saç köküne köpük uygulanması halinde saçlar sönük görünmektedir.

·         Şekillendirme işlemine başlamadan önce saçları küçük küçük ayırmak gerekmektedir.

·         Sonrasında saç maşası ile kıvırma işlemi yapılmaktadır.

·         Saçları kıvırma işleminden sonra doğal görüntü vermek için tarak kullanmadan parmaklar yardımı ile saçları düzeltmek gerekmektedir.

Su Dalgası Saç Modelleri

Evde yapımı bu kadar kolay olan saç modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yeni sezonda 2019 abiye saç modelleri ve kat kat saç modelleri en çok merak edilenler arasındadır. Çünkü ilkbahar ve yaz mevsimi düğün mevsimidir. Evlilik planları yapan gençler düğünleri için güzel havaları beklemektedir. Beklenen mevsimin gelmesi ile birlikte kıyafet ve saç araştırmaları yavaş yavaş başlamaktadır.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar