Kadın ve Moda

Su Dalgası Perma

31.12.2014
Su Dalgası Perma

Su dalgası perma modelleri, öncelikle klasik permadan biraz daha farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitemizdeki modellerden bunu görmek mümkündür.

Klasik perma için daha ince ve sık kıvrımlar mevcutken, su dalgası perma için daha kalın ve hacimli kıvrımlardan söz etmek mümkündür. Perma saç modelleri için bakım konusunda emek verilmesi gerektiği bilinmektedir. Buradan hareketle su dalgası perma modelleri için de aynı durumun geçerli olduğu söylenebilir. Saçlarınızın yıpranmaması için kullanılacak olan krem ve bakım ürünlerini de iyi tespit etmek gerekmektedir. Su dalgası perma fiyatları konusunda fiyat üzerinde ağırlıklı olarak durmak, bazı istenmeyen durumların yaşanmasına zemin hazırlayabilir. Şöyle ki; su dalgası perma modellerinin tam olarak meydana gelmesi ustalık gerektirmektedir. Bilinen permadan belirli oranda farklılığı olmasına rağmen, bazı kuaförlerin aynı şekilde kesim yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle de su dalgası perma yapılışı, dikkatli bir seçim gerektirmektedir.

Aşağıda yer alan modeller, çeşitli örnekler arasından seçilmiştir ve trend tasarımlardır. Bunlar arasında hoşunuza giden model ve renk umarız aralarında yer almaktadır.

Perma Modelleri

Perma işlemi genelde saçları zayıf olan kadınların tercih ettiği bir modeldir. Güçsüz ve seyrek saçlarınız varsa daha iyi bir görünüm için siz de perma modellerini tercih edebilirsiniz perma modelleri için farklı alternatifler bulunuyor. Bunlar arasından en beğendiğinizi uygulamanız mümkündür. Ancak perma modelini yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da yer alıyor. Saçlarınıza perma yapacak kuaförü iyi araştırıp önceki işlemlerini mutlaka gözden geçirmenizde yarar vardır. Perma modellerini seçerken ve yaptırırken dikkat etmeniz gereken tüm detayları sizler için kaleme alıyoruz. Belirttiğimiz detayların sizin için faydalı olmasını diliyoruz. Perma yaptırmadan önce mutlaka bu hususlara göz atmanız gerekiyor.

[haber id=”40295″]

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar