Kadın ve Moda

Stiletto Ayakkabılar

05.09.2015

Stiletto ayakkabılar konusunda sizlere hem iyi ve faydalı bir içerik hem de galeri şeklinde trend olan örneklerin fikir vermesi bakımından yardımcı olacağız.

Stiletto ayakkabılar, son senelerin moda olan ve en fazla kullanılan ayakkabı stillerinden sayılabilir. Bunun sebebi de hem şık ve estetik olması hem de kombin konusunda daha kullanışlı bir özelliğe sahip olması denebilir. Aşağıda sergilenmekte olan bu tür ayakkabılardan sizlere uygun olanın ne olduğu hakkında yardımcı olsun diye çeşitli ürünleri sunuyoruz.

Başlıklar

Stiletto Ayakkabı Modası

Aslında uzun zamandır ciddi anlamda moda haline gelen ve hem abiye hem de günlük kıyafetlerle uyum sağlayabilen bu tür ayakkabılar, kadınlar için cezbedici bir özelliği taşımaktadır. Stiletto ayakkabı modası bu nedenle haklı olarak uzun süredir ayakkabı dünyasında kendisini göstermektedir. Bu ayakkabılarla ilgili resimleri sizlere sunmadan hemen önce, sitemizde daha önce paylaşılmış yazılardan seçkileri sizlere linklendirilmiş halde sunmak istiyoruz. Abiye Ayakkabı Modelleri ve bu konu haricinde de şu içeriğimize de göz atabilirsiniz. Polaris Bayan Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı ve Topuklar

Stiletto ayakkabı ve topukları konusundaki seçim bizce en hassas şekilde karar verilmesi gereken bölümdür. Topukların ince ya da kalın oluşu, giydiğiniz elbise ve vücudunuzla kombin olabilmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı da seçim sırasında bu ayakkabıların topuklarına özellikle dikkat etmek gerekmektedir.

Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Siyah elbise modelleri her yerde kullanılan favori renktir. Siyahın kurtarıcı bir renk olduğunu söylemek doğru olacaktır. Kiloları kamufle edip sizin daha asil görünmenizi sağlaması için tercih edebilirisiniz. Siyah tonları ile tüm ayakkabı renklerini kombinlemeniz uygun olacaktır. Fakat her siyah elbisenin altına her renk ayakkabı giyilmeyebilir. Bu elbisenizin modeline ve taş deseni olup olmadığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genelde altın rengi veya gümüş rengi topuklu ayakkabılar siyah elbiseler ile şık görünmenizi sağlamaktadır. Siyah elbise modelleri ile giyilecek ayakkabı seçeneklerine dair tüm detayları sizin için kaleme aldık.

[haber id=”41027″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar