Kadın ve Moda

Şortlu Bikini Modelleri

28.06.2019
Şortlu Bikini Modelleri

Şortlu bikini modelleri, yeni sezonda dikkat çekiyor. Birbirinden özel parçalar ile plajlardaki yerini çoktan aldı. Şık ve göz alıcı şort bikinileri tercih etmek için öncelikle, vücut tipinize uygun olup olmadığını ölçmenizde fayda vardır. Vücut şekliniz; düz vücut tipi, elma vücut, armut vücut ya da kum saati vücut tiplerinden hangisi ise buna göre bikini modeli tercihi yapabilirsiniz. Böylelikle, uyumlu bikini modelleriyle plajlarda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca, plaj kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı birbirine uyumlu şekilde tercih etmekte önemlidir.

2019 En Güzel Şortlu Bikinileri

Alt bedeni, üst beden ölçülerine göre fazla olan ve vücut hatlarını dengelemek isteyenler, şort bikini modellerini tercih edebilirler. Bu şekilde vücut hatlarınız daha hoş ve dengeli görünür.  Vücut hatlarınızı doğru bir şekilde tanıdıktan sonra, pratik bir şekilde bikini tercihi yapabilirsiniz. Yeni sezonda rengarenk, farklı desen ve modellere sahip şort bikini modelleri vardır.

2019 En Güzel Şortlu Bikini

Başlıklar

Şortlu Bikini Modelleri

Vücut hatlarınıza uyumlu bikini modeli ile şık ve güzel bir görünüm elde etmek için, vücudunuzu tanımak ile başlayabilirsiniz. Vücut ölçülerinizi ve hatlarınızı iyi tanımalı, buna göre doğru bir seçim yapmalısınız. Dengeli vücut, kısa vücut uzun bacaklar, uzun gövde kısa bacaklar vb. ölçülere göre; düz vücut tipi, elma vücut, armut vücut ya da kum saati vücut tiplerinden hangisi olduğunuzu belirleyebilirsiniz. 

En Güzel Şortlu Bikini Örnekleri

Bikini modelleri 2019 yılında; şortlu bikini modelleri, yüksek bel bikini modelleri, renkli bikini modelleri, püsküllü bikini modelleri, üçgen bikini ve tül, fırfırlı, desenli, volanlı vb. detaylara sahip rengarenk özelliklere sahiptir. Burgulu bikini modeli, çaprazlı bikini modelleri, desenli ve renkli bikini modelleri, tankini bikini, örgü bikini, straplez bikini modeli vb. şeklinde daha sayısız model vardır.

2019 Bikini Modelleri

2019 yılında da önceki sezonlarda ilgi çeken bikini modelleri ön planda yer alıyor. Bikini tasarımlarında her yıl eklenen yeni küçük detaylar, büyüleyici güzelliğinizi öne plana çıkarmaya yöneliktir. Bikini seçiminde dikkat etmeniz gerekenler: Öncelikle vücut hatları; dengeli vücut, kısa vücut uzun bacaklar, uzun gövde kısa bacaklar vb. ölçülere göre, vücut tipinizi belirleyebilir ve en uygun bikini modelini seçebilirsiniz.

En Güzel Şortlu Bikini Çeşitleri

Piyasada birbirinden özel markanın, bikini modelleri vardır. 2019 yılı bikini modelleri şöyle; yüksek bel bikini modelleri, renkli bikini modelleri, püsküllü bikini modelleri, üçgen bikini ve tül, fırfırlı, desenli, volanlı vb. detaylara sahip rengarenk bikini modelleridir. Ayrıca, şortlu bikini modelleri, burgulu bikini modeli, çaprazlı bikini modelleri, desenli-renkli bikini modelleri, tankini bikini, örgü bikini modelleri ve straplez bikini modelleri yer alır. 

Şortlu Bikini Kimlere Yakışır?

Şortlu bikini modeli genel olarak; alt bedeni, üst beden ölçülerine göre fazla olan ve vücut hatlarını dengelemek isteyenler için idealdir. Armut vücut, elma vücut tipi özelliklerine sahip kişilere yakışacaktır. Vücut orantısı sağlandığı için bikini vücut ölçüleri doğrultusunda daha hoş görünecektir. Ayrıca, kum saati vücut şekline sahip kişiler de zevkleri doğrultusunda tercih edebilirler. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bikini modellerini öncelikle vücut tipinize göre belirlemeniz gerekir. Dengeli vücut, kısa vücut uzun bacaklar, uzun gövde kısa bacaklar vb. ölçüleri doğrultusunda; düz vücut tipi, elma vücut, armut vücut veya kum saati vücut tiplerinden hangisi olduğunuzu öğrendikten sonra doğru bikiniyi seçebilirsiniz. 

En Güzel Şortlu Bikini Modelleri

Mayo ve bikini modelleri; şortlu bikini modelleri, burgulu bikini modeli, çaprazlı bikini modelleri, desenli, renkli bikini modelleri, tankini bikini, örgü bikini, straplez bikini, yüksek bel bikini modelleri, püsküllü bikini modelleri, üçgen bikini ve tül, fırfırlı, desenli, volanlı detaylı şeklindedir. 

 

[haber id=”39862″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar