Kadın ve Moda

Skrillex Saç Modeli

06.08.2019
Skrillex Saç Modeli

Skrillex modası son zamanlarda oldukça yaygın olan bir modeldir. Bunu nasıl ortaya çıktı hakkında kısaca bir bilgilendirme verelim. 15 Ocak 1988’de dünyaya gelen gerçek adı Sonny John Moore isminde bir müzisyenin daha sonra takma isim olarak Skrillex herhangi bir anlam ifade etmeden lakap olarak kullanmıştır. Bu müzisyeni gençlik yılları süresince arkadaşları Skrilly, Skrillex veya Skril diye hitap ettiği söylenmektedir. Elektronik müzik prodüktörü ve eski bir bestecidir. Bu müzisyen aynı zamanda Amerikalıdır. Los Angeles ve kuzey Kaliforniya’da büyümüştür. Müzik gruplarında solistlik yapmış ve bir çok müzik grubu kurmuş, şarkı söylemenin ona göre bir şey olmadığını hissedince elektronik müziklere yönelmeye karar vermiştir.

Skrillex Saçlar

Bu ünlü müzisyenin en dikkat çeken yönlerinden biri de saç sitili olmuştu. Saç sitilinin tasarımı bir tarafı kırıldı diğer tarafı taşlanmış saç modelleri, dünya taç modelleri literatürüne geçmiş ve bir moda akımı olarak dünyaya yayılmayı başarmıştır. Öyle ki Electric Valentina müzik grubu Skrillex saçlar için bir şarkı bile yazmışlardır. Aynı zamanda bu saç modeline dünyada en çok lezbiyenler gibi cinsel tercihleri farklı olunların insanların sahip çıktığı görülmüştür. Ünlü müzisyenin 2012 yılından önce bir dönem çıkacak olan albümü kaldığı otelin odasından dizüstü bilgisayarı çalınca kaybolmuş ve bu konu ile alakalı Facebook’a, bir hafta saçımı çekerek geçirdim, ama şimdi sadece geleceğe odaklanıyorum ve albümünü yeniden hazırlıyorum diye yazdı. Kelimenin tam anlamıyla bir köpek, kalemimi yedi dolayı albüm ertelendi şeklinde söykediği bilinmektedir.

Skrillex Saçlar 2019

Skrillex saç modeli dünyada bir çok ünlü bay ve bayan tarafından tercih edilmiş ve beğenilerek kullanılan bir model haline gelmiştir. Öyle ki Amerikalı ve Avrupa’nın diğer şehirlerinden bir çok ünlüyü bu taç modeliyle görmemiz mümkündür. 2018 yılında Skrillex saç modelinin en başarılı örneklerini merak edenler için yazımızda gerekli bilgi veriyor olacağız. Aynı zamanda çevrenizde farklı görünmek ya da farklı olmak istiyorsanız ve cesaretiniz varsa bu saç modelini denemeniz öneriler. Asıl bir saç modeli aslında bu saç modelleri belki de bu yüzden genelde bir çok kesim tarafından daha çok tercih edilmektedir. Tabii ki moda algısı Avrupa’da daha değişik Türkiye göre fakat son zamanlarda Türkiye’de de bu saç stiline sıklıkla rahatlayabilirsiniz. Hiçbir model herhangi bir gruba ait değildir ne herkes istediği modeli hem saçlarında hem de kıyafetlerinde tam istediği tarzda tercih edebilme özgürlüğüne sahiptir. Kısaca moda ile alakalı bir özgürlük söz konusudur.

Skrillex Saç

Bu saç sitilinin farklı oluşu insanlar tarafından yadırgamamalı ve herkezin istediği tarzda saç sitilini ya da giyimini tercih etmeleri normal karşılanmalıdır. Skrillexsaç modeli tam anlamıyla yanları kazıtılmış saç modelleri olarak bilinmektedir.Kişi kendi zevkine göre saçlarının yanlarını kazıtıp kısa boyutta bu saç modellerini elde edebileceğiniz gibi uzun boyutta saç model tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Bu saç modelin erkekler tarafından da çok fazla beğenildiği görülmektedir. Cesur ve farklı olmayı gerektiren bu saç modelini günümüzde genellikle genç kesim tercih etmektedir. Oldukça modern ve şık bir görünüme sahip olmak isteyenler bu saç modelini kullanmaktadır. Aynı zamanda bir çok ünlü tarafından da tercih edildiği görülmektedir.

[haber id=”33742″]

Özellikle de bir çok ünlü kişilerin yaymış olduğu bu saç modelini farklı ve dikkat çekici olmak isteyenler mutlaka tercih etmelidir. Bu saç modelin de saçlarınızı canlı ve parlak renklerde Işıltılar attırmakta kişinin tercihine kalmış bir durumdur. Şık ve güzel görünmenize yardımcı olacak önemli unsurların başında bu tarz değişiklikler de gelmektedir.

Skrillex Saç

Başlıklar

Skrillex Saç Modelleri

Bir çok farklı tarzda Skrillex saç modeli görmek mümkündür. Örgü saç detaylı Skrillexl saç modeli kafa yapısı güzel olan ne yüz güzelliğine güvenen bay ve bayanlara tavsiye edilen bir modeldir. Bu saç imajı dış dünyaya farklı bir izlenim vermektedir.

En Çarpıcı Skrillex Saç Modeli

Özellikle kafatasınız güzel ve yüz şekliniz ise bu saç modelini tercih etmeniz doğru olur. Kulak ve boyun güzelliğinize güveniyorsanız en çarpıcı Skrillex saç modeli tam da size göredir.Aynı zamanda model mi farklı bir görünüme en çarpıcı saç modellerinden biri olarak yan taraflarını oldukça kısa kestirip öbür tarafını uzun ne farklı renklerde tercih etmeniz istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Bu saç modelini dünya çapında ünlü isimlerde görmekte mümkündür.

[haber id=”33196″]

En güzel Skrillex saç modellerini, en seksi Skrillex saç modellerini, bay ve bayan saç modellerini değişik tarzda tercih eden bir çok insan bulunmaktadır. Çılgın saç modelleri ve çılgın kıyafetler denildiği zaman dünyada akla gelen ünlü isimler sayesinde yayılan modeller son zamanlarda gençlerin trendleri arasına girmiş durumdadır.

Skrillex Saç Tasarımı 2019

Skrillex Kısa Saç Modelleri

Hemen hemen tüm saç renklerinde hoş bir görünüme sahip olan ve yanları kazıtılmış saç modelleri arasında bir çok kişi tarafından tercih edilen farklı bir görünüme sahip olmak isteyenlerin kullandığı Skllex saç modeli son zamanların en trend modelleri arasındadır.Bu saç modelinin kullanımı oldukça rahattır. Saçınızın sadece bir kısmını şekil almasıyla sonuçlanır. Kısa olan tarafın zaman zaman düzeltilmesi gerekmektedir. Farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız denemenizi öneririz. Bu saç modelini daha çok kendine güvenen ve cesur kişilerin yapması doğru bir seçenek olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar