Kadın ve Moda

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

21.10.2020
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Başlıklar

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Erkeklerin esas kıyafetleri arasında yer alan pantolon, bayanlar tarafından da kullanılmaktadır. Pantolonla hareket etmek kolaydır. Hareket etmede kolaylık ve pratiklik sunan pantolonlar derli toplu olmasından dolayı da çok şık ve zarif durmaktadır. Siyah pantolon, işte, toplantıda, yemekte, özel gecelerde tercih edilen bir alt giyecektir. Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir? Olduğu ise şıklığın ve modernliğin tamam olması için çok önemli bir detaydır.

Siyah pantolonlar farklı kumaşlardan üretilmektedir. Günlük hayatta giyilmek üzere tasarlanan siyah pantolonlarda keten, kot, gabardin ve pamuklu tarzdaki kumaşlar kullanılır. Siyah, genellikle kış ve sonbahar aylarında kullanılan bir renktir. Fakat siyah pantolon bu kriterin dışındadır. Siyah pantolonlar, yaz – kış, soğuk – sıcak fark etmeden hemen hemen her mevsimde giyilir. Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir? Sorusuna vereceğiniz cevapla kıyafetinizi yazlık veya kışlık moda sokabilirsiniz.

Siyah pantolonun yaz veya kışlık olarak nitelendirilmesinde etkili olan bir diğer mevzu da kumaşıdır. Kalın kumaşlar soğuklarda, ince ve terletmeyen kumaşlar ise yaz ve sıcak aylarda giyilir. Şıklığı yakalamak adına pantolonun altına giyeceğiniz ayakkabıyı çok dikkatli seçmelisiniz. Çalışanlar her gün kıyafet ve ayakkabı kombinlemekten yorulurlar. Bundan dolayı daha kolay kombin yapılan kıyafetler giymeyi tercih ederler. Siyah pantolon kombini kolay olan parçalar arasındadır. İş hayatında ve günlük hayatta rahatlığından dolayı devamlı tercih edilen siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Olduğunu bilince şıklık çok zor olmayacaktır.

Hangi Renk Ayakkabılar Siyah Pantolon Altına Giyilmez

Öncelikle hangi renklerin asla siyah pantolon altına giyilmemesi gerektiğini belirterek başlayalım. Beyaz, kahverengi ve lacivert ayakkabı asla giymeyin. Uyumsuzluk ve rüküşlükte birinci olmak istemiyorsanız bu renklerden kaçının. Siyahın altına genellikle ten ve taba rengi giyilir. Evet bunlar güzel tercihlerdir. Fakat yeni trendlere bakıldığında mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı ve enerjik renklerin de giyildiğini görmekteyiz.

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Kıyafet altına ayakkabı seçerken içinde bulunan renklerden seçmekte bir mahzur yoktur. Örneğin siyah pantolonunuzun içinde sarı renk varsa sarı renk ayakkabı giyebilirsiniz. İlla aynı tonu olacak diye bir kaide yoktur. İstenirse tonu farklı olan renkler de tercih edilebilir. Genellikle siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Diye soran birine ten diye cevap veririz. Aslında siyah ile ten rengi güzel bir uyum yakalamıştır. Fakat sadece ten rengiyle sınırlı kalmamak daha farklı renklerin keyfini sürmek iyi olacaktır.

Kırmızı Renkli Ayakkabılar

Kırmızı, enerjinin, hareketin ve sevginin rengidir. Kırmızı ben buradayım diye bas bas bağıran bir renktir. Beyaz, lacivert, turuncu, toprak renkleri gibi renklerle kullanılan kırmızı ayakkabılar siyahlarla ayrı bir uyum yakalar. Özel gecede giymek üzere siyah tüllü, dantelli veya ipek pantolonunuzun altına kırmız bir ayakkabı muhteşem olacaktır. Çok basit gördüğünüz bir pantolonu bile göz alıcı hale getirebilen kırmızı ayakkabılar, tek başına bile eşsizdir. Sadece siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? İçin doğru bir cevap olmakla kalmaz birçok kıyafetinizi patlatacağından dolabınızda bir tane kırmızı ayakkabı olsun.

Gri Renkli Ayakkabılar

Risk almadan bir kombin yapmak istiyorsanız siyah pantolonunuzun altına gri tonlarında ayakkabılar giyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus ayakkabının modelinin pantolonun tarzına uygun olmasıdır. Gri sade fakat şık görünmenize yardımcı olacak güzel bire renktir.

Siyah Renkli Ayakkabılar

Siyaha siyah olur mu? Olur, hem de çok güzel olur. Siyah pantolon altına giyeceğiniz siyah ayakkabıyla tam bir bütünlük elde edebilirsiniz. Giydiğiniz siyah pantolonun tarzına göre ayakkabınızı babet, stiletto, dolgu topuk, ince topuk veya spor olarak belirleyebilirsiniz. Siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? İçin vereceğiniz cevap sizin sade ama çok zarif görünmenizi sağlayacaktır.

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Pudra Renkli Ayakkabılar

Tam bir hanımefendi şıklığını yakalamak isteyen bayanlara tavsiyemiz siyah pantolonun altına pudra rengi ayakkabı giymeleridir. Akşam yemeği davetlerinde, iş toplantılarında, özel yemeklerde siyah dar kumaş siyah pantolon altına giyeceğiniz pudra rengi stilettolarlar göz kamaştırabilirsiniz. Siyah pantolonu pudra ayakkabıyla kombin yaparak günlük hayatta da kullanabilirsiniz.

Nude Renkli Ayakkabılar

Şık, sade ve risksiz bir kombin elde etmek istediğinizde nüde renkli ayakkabıları her renkle giyebilirsiniz. Pantolonunuzun tasarımına uygun olan nüde ayakkabı modeli seçmeniz yeterli olacaktır. Gözü yormayan nüde ayakkabılar dikkatin siyah pantolona çekilmesini sağlar. Doğru ayakkabı modeli tercih edildiğinde ise şıklık ve modern tarz bir arada yakalanmış olur. Nude renkli ayakkabınız varsa Siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Diye uzun uzun düşünmenize gerek kalmaz.

Yılan ve Leopar Desenli Ayakkabılar

Desenli ayakkabıları sevenler burada mı? Siyah pantolonunuzun altına giyeceğiniz leopar desenli ayakkabı ile feminen yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Yılan desenli ayakkabılar ise oldukça iddialı durmanızı ve karşınızdakine ne kadar güçlü olduğunuzu göstermenize yardımcı olacaktır. Yılan veya leopar desenli ayakkabılardan birini tercih edecekseniz mutlaka düz siyah pantolon ve düz bir bluz tercih edin. Böylece dikkatleri ayakkabılarınıza çekmeyi başarırsınız.

Mor Renkli Ayakkabılar

Siyah ana renktir. Birçok ana ve ara renkle uyum sağlayabilir. Bundan dolayı çalışanlar kombin yapması kolay olduğundan dolayı sıklıkla siyah giyerler. Mor ile siyahın uyumuna hayran kalmamak mümkün değil. Siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Sorusuna bana göre verilebilecek en göz alıcı, en etkileyici ve en güzel renk mordur. Mor ayakkabınızın modelini, pantolonunuzun stiline göre seçerseniz günün yıldızı olarak parmakla gösterilirsiniz.

Yeşil Renkli Ayakkabılar

Hoş, sakin, sevimli bir hava oluşturmak isteyenler siyah pantolonunun altına yeşil ayakkabı giyebilir. Yeşilin tonu tercihinize göre değişebilir. Günlük hayatta kullanabileceğiniz bu kombini özel yemeklerde, iş toplantılarında ve akşam davetlerinde de giyebilirsiniz. Yeşil ayakkabı çok kullanılan bir aksesuar değildir. Fakat şaşırtıcı derecede bir etkiye sahiptir. Yeşili turuncu ve kırmızı ile giyilmemesi gereken bir renktir.

Hardal Renkli Ayakkabılar

Siyah ve hardal birbirine çok yakışan iki renktir. Siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Hardal rengi bir ayakkabı ile kullanıldığında hareketli ve şık bir tarz oluşturmak için idealdir.  Hardal rengi, siyah pantolonla kullanıldığında gözü çok yormaz. Dikkat çekmeyi başarır. Siyah pantolon ve hardal ayakkabı kombini iş hayatında kullanılabileceği gibi günlük hayatta da kullanılabilir.

Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Gümüş ve Altın Renkli Ayakkabılar

Altın ve gümüş rengi ayakkabıları son zamanlarda çok sık görmekteyiz. Şık ve gümüş rengi ayakkabıları bayanları çok ışıl ışıl gösterilmektedir. Parlak ve ışıltılı bu ayakkabılar kişiye harika ve etkileyici bir tarz oluşturmaktadır. Siyah pantolonunuzun kumaşına ve tarzına göre tercih edeceğiniz altın veya gümüş rengi ile özel yemeklerde ve akşam davetlerinde kullanılabilir. Siyah pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? İçin gold ve metalik gümüş renkli ayakkabılar harika bir uyum gösterir. Ayakkabıları kemer ve çanta ile desteklediğiniz zaman şıklığınıza zarafet katarsınız.

Turuncu Renkli Ayakkabılar

Bej, toprak tonları, kahverengi, bronz ve turuncunun tonları siyah ile birleştiğinde kusursuz bir görüntü sergilemeye yardımcıdır. Cesur ve kendinizden emin olmanızı sağlayacak olan turuncu ve siyah uyumunu mutlaka denemelisiniz. Kahve tonlarındaki aksesuarlarla desteklemeniz durumunda harika bir uyum oluşturabilirsiniz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Siyah pantolonu hangi renk ayakkabı ile kombin yapacağınız kadar hangi tarz ayakkabı ile yapacağınız da önemlidir. İspanyol paçalar için topuklu, stiletto ve platform topuklar güzel olur. Bacak boyunu uzun gösterip zarafetinizi artırır.  Dar veya bol paça pantolonlar için stiletto, siyah kotların altına babet veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar