Kadın ve Moda

Siyah Çanta Modelleri

10.12.2015
Siyah Çanta Modelleri

Siyah çanta modelleri ister günlük kullanım için ister abiye olarak seçilsin, mutlaka şık olmalıdır. Bayan siyah çanta modelleri için bize göre en şıklarını galerimizde sergiliyoruz. Ancak bir kez daha seçim yapıyoruz ve konumuzun sonunda en güzel bulduklarımızı sizlere açıklıyoruz.

Bayan siyah çanta modelleri aşağıdaki örneklerden de anlaşılacağı gibi, oldukça şık ve etkileyici örneklerden meydana geliyor. Bu kadar şık modele rağmen, aralarında hangilerinin çok daha güzel olduğuna karar vermek istiyoruz. Bunun için de konumuzun sonunda, galerinin hemen altında bir analiz yapacağız. Burada seçimimiz, abiye bayan siyah çanta modelleri veya günlük bayan siyah çanta modelleri sıfatlarından bağımsız olacak. Yalnızca görsel bütünlük ve şıklık ölçü olacak. Aynı şekilde bayan siyah çanta fiyatları ya da markaları da bizim için ilk planda olmayacak. Şimdi daha önce yayınlanmış yazılarımızdan bir kaçını sizlerle paylaşalım. Tıklayarak onları da inceleyebilirsiniz.

Büyük çantalar için Büyük Çanta Modelleri

Koton bayan çantalar Koton Çanta Modelleri

Abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Portföy çanta modelleri Portföy Çanta

Bayan Siyah Çanta Modelleri

Bayan siyah çanta modelleri için üstte de söylemiş olduğumuz gibi bir analiz yazımız olacak. Bu yazımızda yapacak olduğumuz analizimizde, sadece görsel açıdan estetik görünüme göre en iyileri seçmeye çalışacağız. büyük siyah çanta modelleri, portföy siyah çanta modelleri şeklinde bir ayrım olmayacak. Önce on üç numaradaki modelle başlıyoruz. Galeride on üçüncü olan siyah çanta modeli, gerçekten etkileyici. Şık bir duruşu ve tasarımı olan bu çanta bizim en beğendiklerimizden oldu. Sondan beşinci sıradaki bayan siyah çanta ise yine bizler tarafından en iyiler arasında görüldü. Yine hoş bir model ve şık. Son olarak en güzel bulduğumuz model ise on yedi numaralı siyah çanta. Bu tasarımı da oldukça beğendik ve ciddi bir markanın ürünü. Sizlerin sıralamasını da oldukça merak ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken, yorum bölümüne en beğendiklerinizi yazmak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bullu siyah cantayi cok beyendim satin alinmiyo neden?

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Merhaba,
   Ürün uzmanımız en kısa zamanda tarafınıza fiyat bildirimi yapılacaktır.
   Anlayışınız için teşekkürler.

 2. Anonim dedi ki:

  23numaradaki cantayi almak istiyorum ama satin alamiyoz neden

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Merhaba,
   Maalesef bu ürün satışda değildir.
   Anlayışınız için teşekkürler.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar