Kadın ve Moda

Şık Abiye

06.04.2016
Şık Abiye

Şık abiye elbise modelleri için çok değişik ve çok fazla ilgi gören ürünleri sergilemek istedik. Şıklık her ne kadar tartışmalı bir konu olsa da kendimize göre yaptığımız seçimleri sizlerle paylaşmak istedik.

Şık abiye elbiseler arasında sizlerin de görebileceğiniz gibi farklı modeller mevcut. Tabi farklı olmaları ile beraber, aynı zamanda çok da etkileyici görünüşleri var. Elbiselerin hangilerinin bize göre daha etkileyici olduğu ise sayfanın bitiminde sizlerle paylaşılacak. Ne kadar aynı fikirde olacağımız ya da farklı fikirlerde olacağımızı da görebileceğiz. Sitemizde aşağıdaki modeller dışında, çok fazla abiye elbise modelini görmek de mümkün. Bunun için de sizlere inceleyebileceğiniz başlıklarımızı sunuyoruz.

Dantelli Abiye Elbise

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Abiye Bluz Modelleri

Şık abiye örneklerinin en güzellerini, kendi bakış açımıza göre seçeceğimizi söylemiştik. Dokuz numaradaki şık abiye modeli ile başlayalım. Bu kırmızı elbise gerçekten şıklığıyla göz dolduruyor, durumda. Beş numaradaki şık abiye ise yine çok fazla ilgi gören ve bizlerin ikinci sırada yer verdiği bir model. İki numaradaki balık kesim de listemizde kendisine yer buldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar