Kadın ve Moda

Salaş Topuz Modelleri

Salaş Topuz Modelleri

Salaş topuz modelleri için sizlere hem çok sayıda model sunacağız hem de yapılışları hakkında bilgiler vereceğiz.

Salaş topuz modelleri konumuzda sizlere bazı örnekler sunacağız. Bu örnekler en fazla beğenilen ve ilgi gören modellerden oluşmaktadır. Uzun veya kısa saç ayırmadan, detaylı bir galeri hazırladık ve doğal görünümlü topuz saç modelleri için güzel seçimler yaptığımıza inanıyoruz. Bu konumuzun yanı sıra ise sizlere çok daha kapsamlı bir içerik sunmak için diğer konularımızı da tanıtacağız. O konularımızın başlıklarına tıkladığınızda ise yine çok daha detaylı olarak görsellere ulaşabileceksiniz. Seçtiğimiz konularımızda saçların ne şekilde yapılacağı ile ilgili bilgiler bulunuyor. Örnek vermek gerekirse;

Günlük Topuz Saç Yapılışı

Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

Bu örnekler, diğer konularımızdandı. Başlıklara tıkladığınızda daha detaylı olarak incelemeniz mümkün. Bu konumuzdaki salaş topuz saç modelleri ise hemen alt tarafta yer almaktadır. Bazılarını diğerleri ile kıyasladığımızda daha fazla beğendiğimizi söyleyebiliriz. Hemen bunların hangileri olduğunu da sizlere paylaşalım.

Altı numaradaki salaş abiye topuz saç gerçekten çok etkileyici bir görüntü oluşturmuş. Bu nedenle de bu modeli rahatlıkla en iyiler listesine aldık. Dört numaradaki model ise yine bizlerin oldukça beğenisini kazanan bir model ve onu da listemize aldık. Sonuncu olarak da yedi numarada sıralı bulunmakta olan saç modeli bizi çok etkiledi. Bu salaş topuz da bizim favorilerimizden oldu.

Başlıklar

Alttan Topuz Modelleri

Altı topuz modelleri, özellikle sade ve zarif saç modellerinden hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bisiklet, hakim ya da halter yaka gibi kapalı yaka giyim nerede önerilen alttan topuz modelleri özel gecelerde de tercih edilebilecek modellerdendir. Alttan topuz modelleri arasında ödül inse topuzu tercih edilebilir. Önden Örgülü tepe kısmı kabarık bir şekilde enseye doğru yuvarlak topuz yapılabilir. Bunun haricinde dağınık alttan topuz yapılabilir.

Gelin İçin Alttan Topuz Modelleri

Dağınık şekilde toplanmış ve dalgalı saçları inse de birleştirilmesiyle ufak bir aksesuarla tamamladığınız zaman güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük yaşantımızda oktan topuz modelini sade bir şekilde yaparak da kullanabilirsiniz. Sıkı bir şekilde ensede toplayacağımız minimal tasarımlardan hoşlanan kişiler rahatlıkla tercih edebilirler.

Günlük Kullanıma Uygun Salaş Topuz Modelleri

Günlük Kullanıma Uygun Salaş Topuz Modelleri

Salaş topuzlar günlük kullanım noktasında en etkili saç modellerinden birisidir. Özellikle tamamını ensenizde topladığınız topuzlar hem de şık hem de salaş bir görünüme katkı sunacaktır. Siz de günlük kullanım için salaş topuz yapmak istiyorsanız, ilk önce saçınızı ensenizde toplamalısınız. Sonrasında atkuyruğu gibi saçınızı toplayarak bir lastikten geçirmelisiniz. Şayet saçınız uzunsa bu işlemi birkaç kez yapabilirsiniz. Sonrasında tel bir toka kullanarak topunuzu sabitleyebilirsiniz. Böylece pratik bir şekilde salaş topuz yapabilirsiniz! Küllü Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? Yazımızı da okuyabilirsiniz!

[haber id=”43676″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar