Cire Aseptine Sun Güneş Koruyucu Losyon

03.08.2018
545
A+
A-
Cire Aseptine Sun Güneş Koruyucu Losyon

Canlılar için güneş yaşam kaynağıdır. Ancak güneş ışığına direk ve uzun süre maruz kalmak cildi kurutur, kırıştırır ve erken yaşlanmasına neden olur. Bu yüzden özellikle oldukça sıcak geçen bu günlerde çareyi güneş kremlerinde arıyoruz. Bu yazımızda da oldukça etkili olduğunu düşündüğümüz ve deneyerek memnun kaldığımız Cire Aseptine Sun güneş koruyucu losyondan bahsedeceğiz.

Cire Aseptine Sun Nedir ?

Cire Aseptine Sun 50 Faktör Güneş Losyonu

Cire Aseptine Sun ile cildimizi zararlı güneş ışığından korumak mümkün. Cire Aseptine Sun Güneş Koruyucu Losyon yüksek koruma faktörü ile güneş ışığına karşı koruma kalkanı oluşturur. Alkol ve paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilmistir. Bu nedenle güvenle kullanılabilmektedir.

Cire Aseptine Sun Bronzlaştırıcı Güneş Losyonu

Cire Aseptine Sun Bronzlaştırıcı Güneş Losyonu

Hem güneş ışınlarından korunmak hem de bronzlaşmak istiyorsanız, Cire Aseptine Sun Bronzlaştırıcı Güneş Losyonunu tercih edebilirsiniz.

Cire Aseptine Sun Nasıl Kullanılır ?

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce ürünü korumak istediğiniz bölgeye uygulamanız ve gerektikçe sürme işlemini tekrarlamanız gerekmektedir. Cire Aseptine Sun Güneş koruyucu Losyon göz çevresi hariç tüm vücutta kullanılmaya uygundur. Yüzme ya da terleme durumunda losyon sürme işlemi tekrarlanmalıdır. Ürün tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.


FOTO GALERİ / Cire Aseptine Sun Güneş Koruyucu LosyonZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.