Kadın ve Moda

Sağlığınız İçin En İyi Yatak Hangisi? 

25.01.2020
Sağlığınız İçin En İyi Yatak Hangisi? 
Uzun yıllar süren araştırmalar ve bilimsel deneyler sonucunda kaliteli bir uyku için gerekli olan tüm faktörler dikkate alınarak hazırlanan Hibboux yatakları sizlere kesintisiz uyku deneyimi sunuyor.
Sağlıklı bir yaşam için, sağlıklı beslenmek, spor yapmak, stresten olabildiğince uzak durmak, doğaya yönelmek gibi yapılması gereken pek çok şey var. Uyku da hayati öneme sahip konuların başında yer alıyor. Ne yazık ki değişen yaşam koşulları ile, günümüzde en sık karşılaşılan sorunlardan biri uykusuzluk. Az uyumak diyabetten, kalp ve damar hastalıklarına; bağışıklık sisteminin zayıflamasından alzheimer ve demans gibi pek çok soruna sebep olabiliyor. Peki bu derece öneme sahip olan uyku konusunu yeterince ciddiye alıyor muyuz? İşte Hibboux bu bilinçle, üretimin her aşamasında özenli, çevreye duyarlı ve kullanıcı odaklı yepyeni ve benzersiz bir anlayış ile yola çıktı ve sağlıklı yatak ürünlerini tüketici ile buluşturdu. Hibboux’u tercih etmeniz için o kadar çok sağlık nedeni var ki!

Başlıklar

Doğadan Gelen Malzemeler 

 
Hibboux yatak ve diğer tüm ürünlerinde insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanarak, her aşamasında çevreye duyarlı üretimi esas alır. Tüm canlıların yaşam hakkına saygı nedeniyle hiçbir ürün kaz tüyü, ipek, post, deri gibi malzemeler içermez. Yatak üretiminde kullanılan dolgu malzemesi kauçuk ağacından elde edilen latekstir. Doğal bir malzeme olmasının dışında, nem ve sıcaklığı dengeleme özelliğine sahiptir. Vücut şeklinize göre destek sağlar, kan dolaşımını düzenler. Tamamen rahatlamanızı sağlayarak benzersiz bir uyku deneyimi sunar. Kullanılan malzemelerin doğal, sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir olmasına son derece önem verilir. Bu nedenle yataklarda ağaç liflerinden üretilen viskon kumaş ve hammaddesi okaliptüs ağacı olan Tencel Elyaf ve Tencel yatak kumaşı kullanılır.

Uyurken Kimyasallara Maruz Kalmayın 

 
Hibboux’da yatak hijyeni, kimyasallar yerine tamamen doğal “Purotex® Teknolojisi” bildiğimiz adıyla probiyotiklerle sağlanır. Hibboux yatak ürünleri insan sağlığı için zararlı hiçbir madde kullanılmadığının göstergesi olan uluslararası ekolojik kalite OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca tüm ürünler, çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim yapıldığına dair verilen “Avrupa Çevre Etiketi”ni taşır.

Hibrit Tasarım ile Tanışın 

 
Sıradan ortopedik yatak yerine birbirinden bağımsız hareket eden yay sistemi ile vücudunuzun her bir bölgesini ağırlığına göre destekleyerek omurga sağlığınız daha fazla korunur. Vücudunuz bütün uyku pozisyonlarında eşit derecede desteklenir. Eşler birbirlerinin hareketlerinden etkilenmez. Kullanılan “Cairfull Teknolojisi” ile sıcaklık ve nem dengesi sağlanır. Ekstra hava akımı sayesinde nefes alır, terlemez ve konforlu bir uykuya kavuşursunuz. Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive® Teknolojisi ise kişiye özel klima görevi görerek, kişinin ihtiyacı olan sıcaklığı sağlar. Aynı yatakta eşlerin her biri kendileri için uygun sıcaklıkta uyur.
Farklı ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla tasarlanmış yatak modelleri de bulunur. Dilerseniz Ekstra Konfor Pedi ile uyku konforunuzu daha da artırabilirsiniz. Ya da daha uzun süre kullanmak için güçlendirilmiş yaylı yatakları tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre farklı ebatlarda üretilmiş tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak seçenekleri bulunmaktadır.

Kullanıcı Odaklı Alışveriş Deneyimi

 
Hibboux ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı amaçlamıştır. Bu nedenle satışlar mağazalar yerine online gerçekleşir. Böylece yatak fiyatları içine diğer maliyetler dahil edilmez. Yapılan kısa süreli denemelerin yeterli olmadığı düşünen Hibboux, yatak satın alındıktan sonra 365 gün deneme süresi tanır. Üstelik para iade garantisi verir. Hem de hiçbir koşul olmadan. Size özel müşteri temsilcisine kolayca ulaşmanız ve taleplerinizi iletmeniz de mümkün. Ürün detaylarını incelemek ve sizin için en uygun yatağı seçmek için internet sitesini ziyaret edebilir, huzurlu ve sağlıklı bir uyku dünyasına adım atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar