Kadın ve Moda

Sade Dağınık Topuz Modelleri

01.07.2019
Sade Dağınık Topuz Modelleri

Genel olarak da sade dağınık topuz modelleri biz çok seviyoruz. Hem rahat hem sade şık bir görünüm vermektedir. Bu saç modelini istersen de biraz saçlarını maşa ile dalgalandırarak havalı bir görünüm yakalayabilirsin. Günlük sade saç topuzu için saç köpüğü yeterli olmaktadır. Saçlarını ensede sade dağınık topuz yaparken saç lastiği ile de saçlarını topla daha sonrasın da saçlarına topuz görünümü vermelisin. Bu saç topuz modelinin kusursuz görünmesinin tersine biraz salaş kalmasını sağlaman gerek. Unutmamalısın, dağınık topuz modeli ne kadar salaş olursa o kadar da havalı durur.

2019 Dağınık Sade Topuz

Sade bir dağınık topuz elde etmek istiyorsan bu yazımız tam sana göre o zaman. Ev de oturduğumuz yerden denediğimizde elde ettiğimiz o güzel harika dağınık topuzunu, dışarı çıkarken bir türlü yapamayız hep. Sen de kesinlikle aynı dertten şikayetçi isen bu kulübe hoş geldin o zaman. Dağınık topuz modelleri anlatacağız, sana en çok yakışan dağınık saç modellerini tanımak istiyorsan bu yazı tam senin istediğin gibi. Dağınık saç topuz modelleri denilince aklına sadece ev topuzu gelmemeli. Bu yazımız da doğal topuz tarz modellerini, kolay topuz yapımı işlemi ve topuz yaparken dikkat etmen gereken noktaları öğreneceksin. Kusursuz muhteşem bir dağınık topuz elde etmek için ihtiyacın olan ilham kaynaklarını ve önemli noktaları seçtik.

Dağınık Sade Topuz 2019

Başlıklar

Sade Dağınık Topuz Modelleri

Çok pratik olan ayrıca çok da şık görünen sade dağınık topuz modelleri vardır en kolayı olan birinden bahsedelim. Saç modelini çok seveceğine eminiz. Saçlarınızın tamamını ensede toplamalısınız. Daha sonrasın da da atkuyruğu yapılan saçlarınızı saç lastiğinin arkasından geçirmelisiniz. Saçlarınızın uzunluğuna göre de bu işlemi birkaç kere yapmanız gerekir. Son olarak da saçlarını tel toka ile sabitlemen gerek. Saçlarının önünden ince saç tutamları bırakıp daha doğal görünüm verebilirsin.

Dağınık Sade Topuz

Düz Topuz Modelleri

Bu düz topuz modelleri işlemin de ilk önce yapmanız gereken saçlarınızı düzleştirmek ve enseden biraz yukarda bağlayarak saçın etrafında dolandırmanız saçınızı ön tarafınada sprey sıkarak saçların düz olmasını sağlayın.

Yeni Sade Dağınık Topuz Modelleri

Saçları Sıkı Toplamayın

Sade dağınık topuz modellerini uygularken saçları sıkı toplamayın kesinlikle. Bu nedenle evde otururken yaptığımız topuz daha güzel olmaktadır. Saçlarınızı gevşek ve rahat bir şekilde toplayarak topuz yapmanızı öneririz. Böylelikle topuz modelinin çok daha doğal görünmesi sağlanacaktır. Saçlarınızı rahat bir şekilde topladığın zaman da, gün içinde bozulacağını düşünebilirsiniz. Merak etmeyin, onun da çözümünü bulduk. Tel toka yardımı ile topuzunun diplerini sabitleyerek saçının bozulmasını engellemiş olursun.

Sade Dağınık Topuz Modelleri Yeni

Sade Dağınık Topuz Modelleri İçin Öneriler

Nemli saçlarınıza şekillendirici saç köpük uygulayın ve sonrasın da, şekillendiricinin eşit şekilde dağılması için saçlarını nazikçe taramalısınız. Saçlarınızı kuruduktan sonra saçlarınızı tepede atkuyruğu şekli vererek, saç uçlarına hacim veren spreyi uygulamalısınız . Saçınızı lastik tokanın etrafına sararak tel tokalarla sabitleyip işlemi bitirin bu kadar.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar