Kadın ve Moda

Renkli Balyaj Modelleri

09.10.2019
Renkli Balyaj Modelleri

Renkli balyaj modelleri; kırmızı, pembe, mavi ve mor gibi saç renklerinden oluşur. Her biri ile farklı balyaj tekniği kullanabilir ve saçlarınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz. İsterseniz saçlarınızın, sadece bir bölümüne uygulayabilir ya da genelinde etkili şekilde balyaj yapabilirsiniz. Renkli balyaj uygulamalarını, kısa ya da uzun saçlarınıza dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın sadece uçlarına yoğunlaştırarak uygulayabilir ya da genelinde etkili bir şekilde deneyebilirsiniz.

2020 Renkli Balyaj Çeşitleri

Renkli balyaj modelleri, her rengi içinde barındırabilir. Ama tabii özellikle, iddialı renkler; kırmızı, pembe, mor ve mavi gibi renkleri görürüz. Bu renkler ile saçlarınızın genelinde, tarzınıza uyum sağlayan bir stil yaratabilirsiniz. Dilerseniz riske girmeden önce, geçici hazır saç boyaları ile istediğiniz bir renk üzerine deneme yapabilirsiniz. Böylece size yakıştığınız anladığınız takdirde, saçlarınıza balyaj işlemini gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Eski dönemlerde, balyaj kırmızı tonları ile trend uygulamalar arasında yer alsa da günümüzde birbirinden özel renk tonları ile karşımıza çıkabilir.

Renkli Balyaj Çeşitleri 2020

Balyaj Modelleri

Balyaj saç işlemi; doğal saç renginin, birkaç ton açığı ile ya da farklı renkler ile belirli saç tutamlarının boyanmasına denilmektedir. Balyaj çeşitlerinin, günümüze farklı yansımalarını görmekte mümkün. İster saçlarınızın tamamına, isterseniz sadece belirli bir bölümüne uygulayın. Zevkiniz ve tarzınız kapsamında buna karar verebilir ve tercih edebilirsiniz. Ayrıca balyaj modelleri, mat ve sönük saçlara parlaklık kazandırır. Böylece daha bakımlı ve canlı saçlara sahip olursunuz.

2019 Renkli Balyaj Çeşitleri

Her rengin alt ve üst tonları bulunur. Bu nedenle balyaj renklerinin de, oldukça geniş bir renk yelpazesi vardır. Kahve, küllü kumral, kızıl-bakır tonları, sarı tonları, siyah, mor, mavi gibi birbirinden farklı ve dikkat çeken renkler ile saçlarınıza balyaj yaptırabilirsiniz. Günümüzde balyaj uygulamaları üzerinde, ombre etkisinin olduğunu görüyoruz. Sizlerde, ombre etkisi ile saçlarınızın geneline uyumlu renk geçişleri yapabilir ve daha çekici bir görsellik kazanabilirsiniz. Balyaj uygulamalarında, saçlarınızın dip renginin uçlarına göre birkaç daha koyu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Yani saç renginizin, birkaç ton açık rengini saçlarınızın uçlarına balyaj işlemi ile uygulamanız gerekir.

Renkli Balyaj Çeşitleri 2019

Siyah Saça Balyaj Modelleri

Siyah saça balyaj modelleri; kırmızı, pembe, mor ve mavi gibi marjinal renklerden oluşur. Genellikle siyah saçlar da, çarpıcı ve renkli balyaj modelleri öne çıkar. Ama tabii saç renginizin birkaç ton açığını da tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın tümüne; kırmızı ya da mavi, mor gibi iddialı renklerle balyaj yaptırabilirsiniz. Ya da sadece belirli bir bölümüne balyaj işlemi de yapılabilir. Önemli olan zevkinize hitap etmesidir. Tabii ayrıca balyaj saçlarınıza, renk ve ışıltı katacağı için daha çekici saçlara sahip olursunuz.

Küllü Sarı Krepe Balyaj

Balyaj modelleri arasında dikkat çeken küllü sarı krepe balyaj modeli de, genellikle tercih edilir. Küllü sarı ile saçlarınıza balyaj yaptırmak için; öncelikle saçlarınızın diplerini bu renge uyumlu hale getirmeniz, daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz öncelikle, saç diplerinizi sarı tonları ya da kumral tonlarında boyayın. Daha sonra ise birkaç ton açık rengiyle, saçlarınıza, küllü sarı balyaj işlemi yaptırabilirsiniz.

Renkli Balyaj Çeşitleri

Özellikle farklı renkleri bir arada kullanırken, profesyonel yardım almaya özen göstermenizi tavsiye edebiliriz. Böylece kusursuz bir görünüme ulaşabilirsiniz. Küllü sarı krepe balyaj saç stilleri; açık sarı, kumral tonları, bal tonları gibi farklı renk tonları ile bir arada kullanılabilir. Tabii daha önce de belirttiğimiz şekilde, uygulama aşamasında özenli davranılması gerekir. Saç diplerinizi, kumral renge ya da koyu sarı tonlarına boyayabilir ve balyaj uygulaması işleminde ombre tekniklerinden yardım alabilirsiniz. Böylelikle kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Balyaj Modelleri

Güzellik ve bakım adımında, saç rengi ve stili de oldukça önem taşır Saç renginin kişiye yakışması için, öncelikle ten renginize uyumlu olması gerekir Açık ya da koyu ten...

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.