Kadın ve Moda

Metalik Gri Saç

13.12.2020
Metalik Gri Saç

Farklı tarza hitap eden metalik gri saç rengi ile sizlerde stil sahibi olabilirsiniz. Gri saç renginin çeşitli tonları mevcuttur. Küllü gri gibi grinin ve metalik tonlarının daha yoğun olduğu renkleri vardır. Saçlarınızın geneline uygulamak istemiyorsanız; ombre, balyaj gibi saç işlemlerini değerlendirebilir ve yeni stilinizle göz kamaştırabilirsiniz. Kısa ya da uzun saçlara metalik tonlarını uygulayabilirsiniz. Ama özellikle kısa saçlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Örneğin; bob modeli saçlara metal tonlarını uygulayabilir ve daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Metalik Gri Saç Modelleri

2020 Metalik Gri Saç Renkleri

Kısa saç modelleri ile grinin buluşması, sizlere daha da havalı bir stil sunacağını söyleyebiliriz. Popüler gri saç rengini sizlerde denemek istiyorsanız, öncelikle ten renginize en çok yakışan rengi bulmakla başlayabilirsiniz. Koyu gri saç boyası, küllü gri saç boyası, gümüş gri, gri kumral gibi saç boyalarından herhangi birini ten renginize göre tercih edebilirsiniz.

Metalik Gri Saç Modelleri

Metalik gri saç modasına sizlerde ayak uydurmak istiyorsanız, yeni tarzınızla dikkat çekeceğinizi söyleyebiliriz. Birbirinden özel, uzun ya da kısa saçlarınıza uyumlu saç modelleri bulunur. Uzun saçlara sahipseniz, dilerseniz saçlarınızın uç bölümlerinde yoğunlaşan metal gri tonlarını deneyebilirsiniz. Ombre ile tercih edeceğiniz bu saç işlemi ile stil sahibi olabilirsiniz. Tabii saçlarınızın geneline uyumlu renk tonlarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Profesyonel bir yardım alabilir ya da evinizde de deneyebilirsiniz.

Metalik Gri Saç Renkleri 2020

Küllü gri saç rengi ile kısa saçlarınıza hoş bir dokunuş katabilirsiniz. Özellikle açık cilt tonuna sahip kişilere, soğuk alt tonu olduğu için yakışan bir saç rengidir. Normal gri saçlarda, gümüş yansımalar görülür. Ama küllü gri saç renginde, daha mat tonlar ağırlıklıdır. Açık tenliler için, metalik küllü gri önerilir, ayrıca gümüş tonlarını içeren gri saç rengini deneyebilirsiniz. Metalik gri saç rengini, esmer ve buğday ten rengine de yakışır.

Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık kabuğu saç rengi örneklerinden oluşan ve son derece de beğenilen modelleri, yazımızda görebileceksiniz Aynı zamanda bu saç renkleri ve modelleri arasında bir seçim...

Onlar içinde özellikle; koyu gri, küllü gri ombre, küllü gri balyaj gibi farklı saç işlemleri tavsiye edilir. Buğday tenlilere özellikle, gümüş küllü grinin yakıştığını söyleyebiliriz. Esmerlere ise özellikle koyu gri rengini önerebiliriz.

2019 Metalik Gri Saç Renkleri

Metalik Gri Saç Rengi Nasıl Yapılır

Eğer sadece geçici bir süreliğine gri saçlara sahip olmak istiyorsanız, saçlarınızı açmadan, geçici saç boyalarını deneyebilirsiniz. Metalik gri ya da gümüş gri tonlarını böylece kolayca ulaşabilirsiniz. Metalik gri saç renginin birbirinden özel farklı tonları vardır. Ten renginize göre size en çok yakışan tonunu belirleyebilirsiniz. Dilerseniz evde saç açma işlemleri ile deneyebilir ya da profesyonel yardımla kuaförde saçlarınızı boyatabilirsiniz.

Metalik Gri Saç Renkleri 2019

En doğru ve kaliteli bir sonuç için, kuaförde yaptırmanızı öneririz. Böylece daha özenli ve bakımlı saçlara ulaşabilirsiniz. Çünkü saç renginize göre, açma işlemlerinin yapılması gerekir. Oksidasyon ile saç renginize göre açılma uygulanır ve ardından istediğiniz gri renk tonu saçlarınıza uygulanır. Tabii metalik gri saç rengini evinizde de kendinizde boyayabilirsiniz. Ama saçlarınıza saç açma işlemi uygulamanız gerektiği için bu adımları doğru uygulamanız oldukça önemlidir.

Evde Metalik Gri Saç Boyama

Evinde metalik gri saç rengine ulaşmak isteyenler için öncelikle, geçici boya spreylerini denemelerini önerebiliriz. Böylece kendinize yakışıp yakışmadığına kesin olarak karar verebilirsiniz. Saçlarınızın geneline ya da belirli bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz saç boyası ile bizzat deneyebilirsiniz.

Metalik Gri Saç Renkleri

Ama tabii gri saç tonlarına sahip olmak için, saç renginize göre oksidasyon ile saç açma uygulamanız gerekir. Saçlarınızı birkaç ton açtıktan sonra, tercih edeceğiniz bir gri saç saç boyası ile saçlarınızı boyayabilirsiniz.

Kumral Saç Rengi

Kumral saç rengi için oldukça çok sayıda tondan söz etmek mümkün Açık ve koyu renk kumral saç modelleri ve ara tonlar, sitemizde sizlerle buluşuyor Kumral saç renkleri...

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.