Fındık Kabuğu Saç Rengi

23.06.2016
1.358
A+
A-
Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık kabuğu saç rengi örneklerinden oluşan ve son derece de beğenilen modelleri, yazımızda görebileceksiniz. Aynı zamanda bu saç renkleri ve modelleri arasında bir seçim yapacak ve en güzel görünenleri seçeceğiz.

Fındık kabuğu saç rengi için hem koyu hem de açık tonların olduğu galerimiz, sizlerin karşısında olurken, hangi tonların ve modellerin daha estetik durduğu konusunda ise bir liste hazırladık. Editörlerimizin fikirlerine göre şekillenen bu listede saçları, diğerlerinden daha çok sevdik. Fındık kabuğu saç renkleri son dönemlerde daha fazla ilgi gördüğünden, konumuzu çok detaylı işlemeye çalıştık. Bu yüzden de sizlere diğer konularımızın başlıklarını da göstermek istedik. Resimlerimize geçmeden, bu konu başlıklarımızı da sizlere sunacağız. Tıklayarak, o konuları çok daha kapsalı olarak takip edebilirsiniz.

Üç numaralı model için hem ton hem doğallık açısından beğendiğimizi söyleyelim. Bu saçı hemen listemize aldık ve çok beğendik. Bu parlak fındık kabuğu saç rengi, bizim favori olarak gördüklerimiz arasında yer aldı. Onunla beraber yedi numarada sıralı olan bir farklı ton da bize dikkat çekici geldi. Bu saç modeli de listemizde yer aldı. On üç numarada da bizim çok beğenmiş olduğumuz bir model var ve bu modeli de yine listemize aldık. Bizlerin seçtikleri bu şekilde oldu. Sizler de benzer bir liste ile yorum alanımızda görüşlerinizi paylaşırsanız, çok seviniriz. Söylediğimiz gibi diğer konularımız da bunlar.

Kumral Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi

Karamel Saç Rengi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.