Kadın ve Moda

Saç Renkleri 2019

18.10.2015
Saç Renkleri 2019

Saç renkleri 2019 yılında hangi tonlarla şıklık yarışına girecek diye merak ediyorsanız, tavsiyemiz; yazımızı sonuna kadar okuyarak detayları görmenizdir. Galerimizdeki onlarca çok şık saç renkleri arasından da bir seçim yaparak iki en güzel ve iki en beğenilmeyen modeli de belirleyeceğiz. Bakalım ne kadar aynı fikirdeyiz.

Saç renkleri 2019 sezonunda trend tonlar açısından ne durumda olacak diye düşünerek, bir içerik hazırladık. İçerik için seçmiş olduğumuz en güzel ton saç renk örnekleri, aşağıdaki galeride sizlere sunulmaktadır. Ama burada da bir seçim yaparak, galerinin en güzellerini seçeceğiz. Tabi aynı zamanda da en beğenmediğimiz ikilisini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu arada bir kaç yazımızı sıralayalım. Konu başlıklarını verdiğimiz ve link eklediğimiz yazılarımızı görmek isteyebilirsiniz.

Sarı Saç Renkleri

En Güzel Saç Renkleri

Kahve Saç Renkleri

Ombre Saç Rengi

Başlıklar

Ünlülerin Saç Renkleri

Bu sezonun en güzel kadın saç renklerini beraber gördük. Bu renklerden size en uygun olanını tercih etmeden önce yine de detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu konuda ise ünlülerin saç renkleri ile yola başlayabilirsiniz. Bunun için ünlülerin saç renkleri adlı yazımız son derece yardımcı olacaktır. Tüm saç renk tonlarının hangi ünlü tarafından kullanıldığını görmek için yazının tamamını okuyup incelemelisiniz.

[haber id=”39104″]

2019 Saç Renk Örnekleri

2019 saç renk örnekleri için sunulan galerimize baktınız ve ne kadar güzel tonlardan oluştuğunu gördünüz. Buna rağmen, biz bir eleme daha yapmak ve en güzeller ile en güzel olmayanları belirlemek istiyoruz. Önceliği en güzel bulduğumuz modele vererek, 17. sırada yer alan modelin, galerinin en güzeli olduğunu söyleyelim. Mutlaka şaşıran ve farklı görüşte olan ziyaretçilerimiz çoğunlukta olacaktır ancak bize göre hem doğal hem de şık bir saç renk örneği diyebiliriz. İkinci sırada en güzel olan ve renk şıklığı göze çarpan model ise sondan beşinci sırada olan. Bu saç rengini de gerçekten oldukça hoş denebilir. Şimdi sırada en beğenilmeyen iki saç rengi bulunuyor. 2019 bayan saç renkleri galerimizdeki  14 numarayı beğenmedik. Bu modelin renkleri hoşumuza gitmedi. Diğer beğenilmeyen renk model ise on beş numara oldu. Bu rengi de pek sevmedik. Sizler de yorum bölümünü kullanarak saç rengi 2019 yılı modellerinden hangilerini beğendiğinizi ve hangilerini beğenmediğinizi yazabilirsiniz.

Genç Gösteren Saç Renkleri

Saç rengi çok önemlidir. Kadınlar saç rengi seçerken bazı püf noktaları bilerek seçi yapmalıdır. Ten rengine uygun saç rengini bulmak için önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Genç bir görünüm için daha çok koyu tonlarda saçların tercihe dildiğini söyleyebiliriz. Koyu tonlar saçlarınızı daha bakımlı sizi ise daha genç gösterecektir. Çünkü açık tonlardaki saçlarda açma işlemi kullanıldığı için saç yıpranır ve cilt soluk görünür. Buda sizi olduğunuzdan daha olgun ve büyük gösterebilir. Genç görünümün sırrı kesinlikle koyu ve baskın saç renkleridir. Hem çok makyaja ihtiyaç duymayıp cildinizi korumanızı sağlar hem de genç ve bakımlı bir izlenim yaratırsınız.

[haber id=”40733″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar