Kadın ve Moda

Petrol Yeşili Rengi Elbise Modelleri

31.03.2016
Petrol Yeşili Rengi Elbise Modelleri

Petrol yeşili rengi elbise modelleri, bazen de petrol mavisi şeklinde isimlendirilen tonlarla çoğu zaman moda olarak karşımız çıkıyor. Bizler de en beğenilenlerden bir kolaj yaptık ve yazımızda yer verdik.

Petrol yeşili elbise modelleri arasından hangileri daha güzel diye seçim yapmakta zorlansak da bir karar verdik ve yazı sonunda sizlerle paylaştık. İçerisinde günlük de abiye modeller de yer alan galerimiz ise hemen alt kısımda bulunmaktadır. Bir de görmeniz gereken ve ziyaretçilerimiz tarafından çok ilgili gören yazılarımızı sunuyoruz. Başlıkları linklendirdik ve tıklayarak o konulara ve galerilere de gidebilirsiniz.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri Örnekleri

Boydan Elbise Modelleri Şıklığı

Saten Elbise Modelleri Modası

Petrol yeşili elbise modelleri için aslında petrol mavisi de dendiği oluyor. Biz ikisi için de uygun, açık ve koyu modelleri de galeriye ekledik. Şimdi sıra, bizlerin daha güzel bulduğu modelleri sıralamaya geldi. Sondan dördüncü olan model, bizim en beğendiğimiz iki modelden birisi oldu. Çok şık duran model aynı zamanda gösterişli. Dört numaradaki kısa model de yine çok beğendiklerimizden birisi oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar