Kadın ve Moda

Perde Modelleri ve Fiyatları 2019

08.04.2019
Perde Modelleri ve Fiyatları 2019

En güzel perde modelleri ile evlerini süslemeyi ve şık bir görünüm kazandırmayı düşünen ziyaretçilerimiz için bu yazımızda yeni sezon perde modellerini anlatmaya çalıştık. Birçok perde modellerinin birbirinden şık örnek ve desenlerini ile sizler için hazırladık. 

Perde Modelleri ve Fiyatları 2019

En özel mekânlarımızın estetik ve gösterişli olmasının yanında bizleri rahatlatan ve günün yorgunluğunu atabilmemiz için salon, oturma odası ve yatak odalarımızda perde dekorasyonu çok önemlidir. Perde bir evin giysisi gibidir. Perdesiz bir eve girdiğinizde evin içi ne kadar eşya olursa olsun ne kadar dekore ederseniz edin büyük bir eksikliğin olduğunu hemen fark edersiniz.

Bunun için bayanlar çok iyi bilir ki perde her şey demektir. Dolayısı ile evlerde çok şık bir perde modelleri görmeniz bayanların zevkleri ile yakından alakalıdır. Bu zevkler perde üreticileri tarafından müşteri istekleri doğrultusunda dikkate alınmakta ve perdecilerde gerçekten birbirinden güzellikte perde modelleri görmeniz mümkün olabiliyor.

Bu sayede ev dekorasyonu için perde modasını takip edebilmemiz daha da kolay oluyor. Her odamızı için ayrı desenlerde ve renklerde perde modelleri evlerimizde boy göstermekte. Özellikle yeni sezonda yeni trend perde modelleri tercihimizde stor perde modelleri, kruvaze perde modelleri, Japon perde modelleri, katmanlı perdeler, jaluzi perde modelleri ve en çok tercih edilen mekanizmalı perde modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanında tül perdelerden söz etmeden geçersek haksızlık etmiş oluruz.

Perde model ve renk tercihleri tamamen sizin dekorasyon zevkinize kalmış durumdadır. Ama sizin zevkinizin dışında perdeyi takacağınız odada bulunan eşya model ve renklerine uyum sağlamanız mekânda bulunan dekorasyona göre perde dekorasyonu yapmanız gerekmektedir.

Perde Modelleri ve Fiyatları 2019

Perde renkleri ile ilgili olarak yeşil ve mavi renklerinin dinlendirici özelliğini bilmeniz gerekmektedir. Çok koyu renkler ise siyah gibi insan ruh halini sıkabilir ve sizi mekândan uzaklaştırma hissine ya da ruh sağlığı açısından sıkıntıya sokabilir perde renkleri bunun için çok önemlidir.

Perde fiyatları perde üreticilerine göre değişiklik göstermekle birlikte sizin kalite ve model tercihinize göre de fiyat farklılıkları oluşmaktadır.

2019 Modeli Perde Seçimi

Her sene ev dekorasyonu ve mefruşatında moda değişmektedir. Bir dönem ip tüller moda iken sonrasında düz perdeler moda oldu. Perde modelleri ve fiyatları 2019 takip edilerek insanlar yaşam alanlarını daha ferah ve şık yapabilirler. Fransız perdelerden, modern perdelere kadar çok çeşitli perde modelleri olması kişiyi tercih konusunda zorlamaktadır. Perde modelleri ve fiyatları 2019 çeşitlerinde öne çıkan ürünler vardır. Bu ürünler evin diğer dekorasyonu ile kombin yapılarak kullanılabilir. Perde modelleri ve fiyatları 2019 trendi diye evinizin konseptine uymayan ürünleri kullanmanız doğru olmayacaktır.

Perde Modelleri ve Fiyatları 2019

Ev tekstil ürünleri arasında perdelerin ayrı bir yeri vardır. Eve girilince insanların dikkatini perdeler çekmektedir. Özellikle yüksek tavanlı evlerde kullanılan Perde modelleri ve fiyatları 2019 çeşitleri göz kamaştıracak derecede güzeller. Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar arasında:

·         Öncelikle nasıl bir perde istendiği belirlenmelidir. Eve uyum sağlaması, perde tercihinde etkili olacaktır. Karar verirken kendi isteğinizi evinizin dekorasyonu ile birleştirmeyi gözden kaçırmayınız.

·         Perdeler kalitelerine göre fiyatlandırılır. Metrekare hesabı yapılarak ücretlendirme yapılacaktır.

·         Mekanda hakim olan renklerle uyum sağlamalısınız. Uyumdan kasıt zıtlıkta olabilir. Fakat birbirini kapatan renkler düşünülmemelidir.

·         Büyük mekanlarda büyük desenli perdeler kullanabilirsiniz. Fakat normal bir dairede oturuyorsanız çok büyük desenli modelleri seçmeyiniz.

·         Halı, zemin ve duvar renkleri perde seçiminizde etkili olmalıdır. Uyumun yanı sıra mekanı küçük göstermemek için bu konuya özen göstermelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar