Kadın ve Moda

Peplum Elbise

03.03.2016
Peplum Elbise

Peplum elbise, dönem dönem moda olan ve çok şık elbise tarzlarından birisidir. Onlardan seçkileri sunarken, konunun sonunda sizlere, belirlediğimiz en iyileri de sıralayacağız.

Peplum elbise modelleri; bluz, ceket gibi giysilerdeki bitim yerlerindeki etek şeklindeki stillerle ortaya çıkmaktadır. Alt tarafta da göreceğiniz gibi, çok sayıda değişik ve şık model, bu stilde öne çıkmaktadır. Çoğu dönem moda olmayı başaran ve değişim gösteren peplum elbiseler, 60’lardan beri oldukça ciddi bir yükseliş yakalamıştır. Bu elbiselerden hangilerinin daha güzel olduğu konusundaki yorumlarımızı konu sonunda yapacağız. Şimdi sizlere başka başlıklardan bazılarını da önerelim ve konumuza devam edelim. Onlardan birisi için En Yeni Elbise Modelleri Son dönem dikkat çekenlerden Püsküllü Elbise Modelleri İşte bu da son dönemin rengi Marsala Rengi Elbise Modelleri

Peplum elbiseler ne kadar şık görünüyor. Galerimizde kötü denecek elbise yok. Ancak diğerlerinden daha şık olanlar var. Bunlar bize göre sırasıyla; Dört numaralı peplum elbise, dokuz numaralı peplum elbise ve on iki numaralı peplum elbise diyebiliriz. Sizlerin de favorilerini, yorum alanımıza yazması, hem yeni ziyaretçilerimiz hem de bizim için önemli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar