Kadın ve Moda

Paşabahçe Hediye Koleksiyonu ve Fiyatları

16.03.2019
Paşabahçe Hediye Koleksiyonu ve Fiyatları

Başlıklar

Yıllardır evlerimizde vazgeçemediğimiz cam markası olan Paşabahçe her geçen yıl kendini yenileyerek yeni Paşabahçe ürünleriyle günün artan ihtiyacına karşılık veriyor. Farklı kullanım alanlarında ürünler veren Paşabahçe mutfak gibi günlük kullanımın dışında görsel olarak da göze hitap ediyor.

 Paşabahçe Hediye Koleksiyonu ve Fiyatları

 Paşabahçe cam ürünleri otel ve restorantların da vazgeçilmez demirbaşları arasında yerini koruyor. Özellikle Paşabahçenin su bardakları içerisinde yüzlerce farklı ürün çeşidi var. Paşabahçe, hem modern hem de klasik tasarımlarıyla ile her türlü içeceğin keyfini zirvede süreceğiniz çok farklı seçenekler sunuyor. Paşabahçenin son bir kaç yıldır üretimi yapılan minik reçelliklerini de unutmamak lazım. Bu minik reçellikler kahvaltılarımızı renklendirdi ayrıca otel ve restorantların da kahvaltı sunumları açısından çok yarar sağladı. Ayrıca Paşabahçenin tencere setleri de bulunmaktadır, bunun yanında Paşabahçe kapaklı cam kavanozlarıyla da baya zamandır kendinden söz ettirmektedir. Paşabahçe Bebek biberonlarında da bir numaralı markadır. Paşabahçe, kalitesini koruduğu ve kendini sürekli yenileyerek farklılıklar ortaya çıkarıp ihtiyaca cevap verdiği için, tercih edilen markaların başında geliyor.  Paşabahçe koleksiyonlarına çeşitlilik katarak da ilgi odağı olmuş durumda.

Paşabahçe koleksiyonları

Camdan gelen sağlıkla Paşabahçe tüketiciye sağlıklı ürünler sunuyor. Son zamanlarda sadece camla sınırlı kalmayıp ürün portföyünü oldukça zenginleştiren Paşabahçe porselen ürünler ve çatal kaşık bıçak takımları ile üreticiye hitap ediyor. Lisanslı ürünlerle Paşabahçe özellikle çocukların renkli dünyasına hitap etmiş.

Özellikle Paşabahçe son zamanlarda hediyelik eşya konusunda oldukça farklı ve zevkli seçenekler sunuyor. Hemen her bütçeye hitap edebilen Paşabahçe ürünlerinin yanı sıra oldukça özel Paşabahçe koleksiyonları tasarımları ve farklılıklarıyla göze çarpıyor. Paşabahçe mağazalarının en göze çarpan koleksiyonlarından biri olan Paşabahçe Osmanlı Koleksiyonu gibi görünüyor.

 

Paşabahçe ürünlerinin bulunduğu mağazalar sürekli çeyiz alış verişi ile dolup taşıyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin de en çok tercih ettikleri ve dünyaca ünlü marka isim halini almış durumda başabahçe koleksiyonları.

 

Yine Paşabahçe mineli camlar koleksiyonu camdaki yılların Paşabahçe ustalığının bir yansıması olmuş. Anadolu medeniyetleri koleksiyonu ile Paşabahçe ülkemizdeki kültür zenginliğini gözler önüne sermiş. Paşabahçe İstanbul koleksiyonu ise İstanbul’un büyülü havasını evlerimize taşımak için tasarlanmış gibi.

 Paşabahçe Hediye Koleksiyonu ve Fiyatları

Paşabahçe bize sunduğu bu çeşitli koleksiyonlarla bize tarihimizi yaşatıyor. O harikulade ürünler üzerine işlenmiş figüran ve desenler ile sofralarımıza renk katmayı sürdürüyor ve kendini sürekli yeniliyor.

Aşure koleksiyonu ile Paşabahçe hem bir geleneği isimlendirmekle kalmamış hem de aşuredeki farklı tatların farklı renklerin uyumunu ve oluşturduğu muhteşem tadı sanatsal bir bütünlükle farklılık arayan koleksiyonerlerin zevkine sunmuş. Yine Paşabahçe camda sanatlı yazı koleksiyonu,  Paşabahçe 7 koleksiyonu ve konuşan paralar – sikkeler koleksiyonu ayrı zarafet ve güzelliklerle tüketiciyle buluşuyor.

Paşabahçenin bu söylediğimiz ürün koleksiyonları az sayıda mağazalarımızda stoklarla sınırlı durumdadır. Almak isteyenlerin en kısa zamanda kendilerine en yakın paşabahçe mağazalarına giderek bu özel yapı olan ürünlerin sahibi olmalarını tavsiye ederiz.

Fakat şunu unutmamak gerekir Paşabahçe mağazalarının bu çok özel koleksiyonu sınırlı sayıda. İşte Paşabahçe özel koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz birkaç özel ürün.

Bu nadide hediyelerin fiyatları 2000 TL’ye kadar varabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar