Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı

28.10.2015
3.959
A+
A-
Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı

Şal örnekleri modelleri yapılışı, mevsime özel seçilmiş konularımızdan birisi. Örgü şal modelleri ve yapılışı için; galerimiz, anlatımlı yapılışı ve son olarak da en güzeller ve en çirkinler diye bir seçim yapacağız.


Şal örnekleri modelleri yapılışı ile ilgili derin bir içerik hazırlamak istedik. Bu sebeple de örgü şal örnekleri arasından en güzellerini, aşağıdaki resim galerisinde sergiledik. Bununla da kalmayarak, anlatımlı yapılışı hakkında bilgiler verdik. Örgü şal yapımı konusundan hemen sonra da bize göre en güzel ve en çirkin modellerin de seçimini yaptık. Tabi burada bize özel bir değerlendirme yapıyoruz ve sizlerin düşüncelerinizin farklı olabileceğini de biliyoruz. Anlattığımız bütün bu içerik sunumundan hemen önce ise diğer örgü modellerimizden linkler paylaşıyoruz. Onları da incelemenizi önerebiliriz.

Çok sayıda değişik örgü modeli mutlaka görün diyoruz. Derya Baykal Örgü Modelleri Örnekleri Yapılışı

Diğer şal modelleri Şal Modelleri

Tunus işi şallar Tunus İşi Şal Modelleri

Derya Baykal şallar Derya Baykal Şal Modelleri

Şal Yapılışı Anlatımlı

Şal yapılışı anlatımlı olarak karşınıza geliyor. Bunun için örgü şal örnekleri arasından çok beğeneceğine inandığımız bir modelde karar kıldık. Örgü şal örneği hemen aşağıda yer alırken, onunla ilgili anlatımlı bilgileri ise yine yanında sergiliyoruz. Resimlere tıkladığınızda çok daha büyük ve net bir görüntü alabilirsiniz. Örgü şal nasıl yapılır?

Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı Hakkında Değerlendirme


Şal örnekleri modelleri yapılışı hakkında değerlendirme yazımızda en güzeller ve en kötü bulduklarımız belirlenecek. Uzun şal örnekleri modelleri yapılışı ya da kısa şal örnekleri modelleri yapılışı gibi bir kıstas olmadan seçim yapacağız. Kışlık, mevsimlik şal örnekleri modelleri yapılışı şeklinde de bir ayrım olmayacak. Hemen başlayalım. İlk modelimiz sondan yedinci sıradaki kısa şal modeli. Bu modeli en güzeller arasına alıyoruz. Bu model ilk olarak seçtiğimiz güzel model. Diğer güzel bulduğumuz model, galeride dokuzuncu sıradaki model. Hem farklı örgü şal modelleri arasında bulunabilecek hem de en güzeller arasında yer alabilecek olan bir model. Peki en kötü bulduklarımız hangileri acaba? Hepsi şık ve güzel fakat bazıları daha güzel. Bu nedenle en az şık olanları da seçiyoruz. On üç numaranın püskülleri enteresan ve sevimsiz duruyor. Bu modeli sevmedik. Altıncı sıradaki model güzel ancak fazla abartılı bulduk ve bu modele de olmamış, diyoruz. Modelleri seçerken kolay örgü şal modelleri ya da herhangi bir şekilde tunus işi, tığ işi, üçgen şal gibi bir eleme yapmadan seçtik.


FOTO GALERİ / Şal Örnekleri Modelleri YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.