Renkli Örgü Eldiven Modelleri

2
3

Değerli örgü sever takipçileri bu makalemizde sizlere renkli örgü eldiven modellerinden bahsedeceğiz. Örgü eldiven modellerini en sık kullandığımız dönemler bildiğiniz gibi soğuk kış aylarıdır.

Kendimizi, eşimizi ve çocuklarımızı kışın sert soğuğundan korumak için el örgüsü eldiven modelleri örer ve onlara hediye ederiz. örgü eldiven örneklerini sadece eşimize ve çocuklarımıza değil bir çok dost ve sevdiğimize de örerek hediye edebiliriz.

Ördüğümüz eldiven modellerinin içerisinde bir çok farklı türde eldiven örme seçeneğimiz var. Bunların başında ise renkli örgü eldiven modelleri gelmektedir. bayanlar için açık renklerde örgü eldiven örnekleri seçebiliriz. erkeklere öreceğimiz eldiven modelleri ise genellikle erkeklerin tabiatına uygun renkler yani koyu renkler tercih edebiliriz.

Örgü modasının ilk akla gelen örgü modellerinden biri olan örgü eldiven modelleri tercihleri için çocuklarımızda ise daha eğlenceli örgü eldiven modelleri seçilebilir. Ama bir kaç renkten oluşan renkli eldiven modelleri yine çocukların fazlaca ilgisini çekecektir.

Renkli örgü eldiven örerken dikkat edilmesi gereken en temel kural seçeceğimiz renkli ipliklerin bir biri ile uyum içerisinde olmasıdır. Bunun dışında tabi ki kime örüyorsak el ölçüsünü tam olarak bilmemizde yine öreceğimiz renkli örgü eldiven modelimizin örülme amacına uygunluğu sağlanmış olacaktır.

Aşağıdaki renkli örgü eldiven modellerimize göz atmanız eldiven tercihinizde size yardımcı olacaktır. İyi örgüler diliyoruz.

Önceki İçerikEn Güzel Örgü Eldiven Modelleri
Sonraki İçerikPerma Saç Modelleri ve Perma Çeşitleri 2014

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz