Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

08.02.2013
16.552
A+
A-
Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ve kullanılışı oldukça kolay ve rahat olan patik örnekleri ve modelleri 2013 yılında da yenilenerek gerek mağazalarda gerekse maharetli bayanların ellerinde ve ayaklarında yerlerini aldı.  İnsanın yanında taşıması yönünden oldukça hafif olan patik modelleri aynı zamanda üşüyen ayaklarında imdadına yetişiyor.

Bayan Patik Örnekleri 2014 yazısı için TIKLAYINIZ.

Geçtiğimiz yılların aksine 2013 patik modelleri örgünün yerine tığ ile yapılan patik modelleri yerini alacaktır.

Tığ ile patik modelleri üretmek de sanıldığı kadar zor değildir. Model olarak ise en çok göze çarpan 2013 patik modeli babet şeklinde tığ ile örülmüş olanlarıdır.  Sizde çeşitli yöntemlerle kendi patik modelinizi oluşturabilirsiniz. Kendi patik modelinizi oluşturarak hazırlayacağınız patikle ayaklarınızı ısıtmak ayrı bir keyif verecektir.

Özellikle anneler minik yavrularına veya kendi gözlerinde hala minicik gördükleri yavrularına 2013 patik modellerinden birini örüp giydirerek ısındıklarını bilmek içlerini rahatlatacaktır. İşte 2013 patik modellerinden bazıları patik modellerine ekleme çıkarma yaparak onları zenginleştirmek sizlerin beceri ve yeteneğine kalmış.

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ile ilgili internette bu işi yapan ve anlatan çok iyi siteler var. İnternetten fazlasıyla yararlanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. filiz dedi ki:

  patik modellerini çok beğendim eğer yapılışını öğrenebilirsem benim de beğendiğim patik modeli var mutlaka örmeye çalışacağım O kadar güzel ki örgü modelleri elim boş kalmışken örmek istiyorum.

 2. demet dedi ki:

  o kadar güzel patik çeşitleri var ki her birinden örmek istiyorum hatta torunlarıma bu patik örneklerinden seçip örmek istiyorum.

 3. gayearıkan dedi ki:

  patik örnekleri muazzam güzellikte ve çok zarif görünüyorlar

 4. pınar dedi ki:

  birbirinden güzel patik çeşitleri var birkaç tane beğendim mutlaka alacağım.

 5. gul dedi ki:

  her modelin yapılışı yokmu

 6. Halime dedi ki:

  Lacivert olan babetin yapilisini paylasirmisiniz lutfen cicekli olan

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Halime Selam,
   Şu aralar zamanım yok anlatmak için. 🙁