Örgü Tablet Kılıf Modelleri

3
9

Örgü tablet kılıf modelleri tabletlerin çıkmasıyla birlikte hemen örülmeye başlandı. Teknoloji gelişiyor ve her geçen gün elimizde farklı teknolojik ürünler kullanıyoruz. Hal böyle olunca örgü meraklıları hemen tableti kılıfına uydurarak örgü tablet kılıf örneklerini örmeye başlamışlar.

Bu yazımızda sizlere örgü tablet kılıf modellerini bir araya getirmeye çalıştık. Tablet kılıflarından en beğendiğinizi örnek alarak kendinize ya da arkadaşınıza hediye amaçlı örebilirisiniz.

Örgü trendi tablet kılıflarında tablet boyutları değişiklik gösterdiği için tabletinize uygun örgü kılıfı ördürmek için tablet boyutlarınızı ördüreceğiniz kişiye vermeniz ayrıca da nasıl bir örgü kılıfı istediğiniz belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yazımızdaki örgü tablet kılıflarından birkaçını örnek olarak alabilirsiniz. Örgü tablet kılıf modellerine süslemeler ilave edebilirsiniz. Düğme ve boncuk ile farklı örgü tablet modelleri oluşturabilirsiniz.

Örgü tablet kılıfları aşağıda galeri olarak sizlere sunuyoruz. Resimler üzerinde tıklama yaparak geçiş yapabilir ve görsellere göz atabilirsiniz.

Önceki İçerikPermalı Küt Saç Modelleri
Sonraki İçerik2014 Kahküllü Saç Modelleri

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz