Örgü El Kuklası Örnekleri

0
5

Bugün sizlerle sevimli mi sevimli örgü el kuklası örneklerini paylaştık.

Kuklaları çocukluğundan beri sevmeyen çok az insan vardır galiba. Farklı şekillerde ise birçok kukla modeli vardır. Biz ise bugün el kuklalarından kendimizin kolayca yapabileceği örgü el kuklası modellerine yer verdik.

Paylaştığımız örgü kuklalardan göreceğiniz gibi kolaylıkla örüp çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Özellikle okul öncesi çocuklarınız varsa onların birçok gelişim alanında etkili olabilecek oyuncaklardan bir tanesi de kuklalardır.

Bütçenizi fazla zorlamadan ve çocuklarınızı bilgisayarla gelen sanal dünyadan bir müddet daha uzak tutmak için iyi bir yöntem örgü kukla modelleri.

Dediğimiz gibi bütçenizi zorlamadan birçok farklı hayvanı örgü el kuklaları şeklinde örebilirsiniz. Örgü el kuklası örneklerini hem örerken hem de ördükten sonra oldukça eğleneceksiniz.

Bırakın ufaklıkları örgü kukla modelleri sizin için bile hoş bir oyuncak olacaktır.

Biz şimdilik sizinle gözümüze ilk çarpan örgü el kuklası örneklerini paylaştık. Daha sonra farklı örgü kuklaları da paylaşmaya devam edeceğiz.

Önceki İçerikÖrgü Poşetlik Modelleri ve Yapılışı
Sonraki İçerikÖrgü Abajur Modelleri

5 YORUMLAR

  1. el örgü kukla modelleri çok hoşuma gitti benim çocuklar böyle oyuncakları çok seviyor doğum günü yarın mutlaka bu modeli alacağım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz