Örgü Babet Patik Modelleri

3
0

Yaz ve bahar aylarında bayanların vazgeçemediği babet ayakkabı modelleri patik modelleri için yeni bir ilham kaynağı oldu. Şimdilerde kışın sıcacık tutan patiklerde örgü babet patik modelleri ön plana çıkıyor.

Hep aynı tip klasik patik modellerinden sıkılan bayanlar için babet şıklığıyla patik sıcaklığını birleştirince örgü babet patik modelleri ortaya çıkmış.

Babet tarzı ayakkabılardaki hemen her şey rahatlıkla bu patik modellerine uygulanabilir. Örneğin bantlı babet patik modelleri oldukça şık ve kullanışlı modellere örnek olarak verilebilir. Yine bayanların vazgeçemediği çiçek motifler örgü babet patik modellerinde sıkça kullanılmaktadır.

Son yıllarda babetlerde sıkça rastladığımız boğazlı babet patik modelleri de oldukça şık görünüyor. Bununla birlikte rengarenk iplerle örülmüş modellerde hem çok sevimli hem de çok şık duruyor.

Örgü babet patik modellerini hazırlamakta oldukça basit. Burada kullanmanız gereken tek şey aslında hayal gücünüz. Babet patiklerinizi dümdüz örüp istediğiniz gibi süsleyebilirsiz.

Babet patik modelleri ile evlerde şık ve sıcacık ayaklara sahip güzel günler yaşamanızı dileriz.

 

 

Önceki İçerikÖrgü Çorap Modelleri
Sonraki İçerikDantel Mutfak Takımı Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz