Örgü Ayıcık Modelleri

5
6

Örgü ayıcık modelleriyle örgü oyuncak örneklerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.

Çocuklarımız için daha sağlıklı oyuncaklar kullanmak gerekiyor. Bunun için iyi bir seçenek de örgü oyuncak ayıcık modelleri.

Örgü ayıcık modelleri yapılışında bildiğiniz örgü tekniklerini kullanarak birbirinden farklı ayıcık modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü ayıcık örneklerinin içlerini dilediğiniz malzeme ile doldurabilirsiniz.

Örgü oyuncak örneklerini kullanacağınız ipleri sağlıklı kaliteli iplerden seçerseniz çocuklarınız bebeklerinizi kendi ellerinizle öreceğiniz sağlıklı oyuncaklarla oynamasını sağlayabilirsiniz.

Örgü ayıcık modellerinde gördüğünüz gibi kurdele, şapka, düğme gibi farklı aksesuarları kullanabilir, farklı farklı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Örgü ayıcık modellerinde daha çok dikkat çeken ise yine uyumlu bir biçimde örülen kıyafetleri oluyor. Sevimli örgü ayıcıklar örgü kıyafetleri ile daha da sevimli oluyorlar.

Buyurun bakalım bizimde sizler için bir araya getirdiğimiz örgü ayıcık modellerine.

Örgü bebek modelleri ve örgü ayıcık modelleri gibi farklı örgü oyuncak modellerinin yer aldığı yazılarımız devam edecektir. Yani bizi izlemeye devam edin.

Önceki İçerikÖrgü Bebek Modelleri
Sonraki İçerikSade Kek Tarifi

6 YORUMLAR

  1. minik ayıcık modelleri, örgü ayıcık modelleri, değişik örgü modellerini yazmak ve yapılışını yazmak için uğraş yaptığınız belli bu yüzden sitenize büyük ödül veriyorum yorumu yazarak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz