Marul İpten Fular Modelleri

3
6

Marul ipten fularlar geçtiğimiz kış aylarında dikkatinizi çekmiştir. Bu fırfırlı atkı modelleri çünkü oldukça dikkat çekici ve gösterişli duruyorlar.

Marul ipten fular örnekleri yapmak ise aslında görünüşünün aksine oldukça kolay ve zaman almıyor. Çünkü adı üstünde marul ip veya fırfırlı ip basit bir örme tekniği ile tığ ile rahatlıkla örülüyor. Bu yüzden marul ipten atkı yapımı bildiğiniz en kolay örgü tekniğinden iki kat daha kolay diyebiliriz.

Marul ipten atkı örneklerini dilerseniz tek kat dilerseniz de daha çok katlı örebilirsiniz. Fakat paylaştığımız marul ipten atkı modellerinde de görebileceğiniz gibi farklı renkli ipleri belirlemek tek yapacağınız.

Yine marul ipten fular yapımında tamamen fırfırlı ip kullanabileceğiniz gibi diğer iplerle ördüğünüz atkılarınızı hareketlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Buyurun bakalım cıvıl cıvıl marul ipten atkı modellerine.

Marul ipten fular örneklerini hem kıyafetinizi tamamlayan şık bir aksesuar hem de sizi sıcacık tutan bir atkı gibi kullanabilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken marul ipin kalınlığını ayarlamak olacaktır.

Önceki İçerikSakallı İpten Terlik Modelleri
Sonraki İçerikMarul İpten Çanta Modelleri

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz