Makine Örgüsü Bebek Battaniyesi Modelleri

12
1

Bu yazımızda birbirinden şık makine örgüsü bebek battaniye modellerini paylaşarak makine örgüsü modellerine giriş yaptık.

Örgü ve dantel kategorimizde bu zamana kadar genellikle el örgülerine yer verdik. Bundan sonra da el örgüleri ile ilgili paylaşımlarımız devam edecek fakat makine örgüsüyle uğraşanlar içinde farklı makine örgüsü örnekleri paylaşacağız. Bunun içinde ilk olarak yine her zaman yazılarda da önceliğimiz olan bebeklerimizden başladık ve makine örgüsü bebek battaniye örneklerine yer verdik.

Makine örgü modelleri örgü için tasarlanmış özel örgü makineleri yardımı ile yapılır. Bu örgü makinelerine yerleştirilen farklı plakalar yardımıyla farklı örgü modelleri ortaya çıkar.

Makine örgüsü bebek battaniyeleri ise bu örgülerden en kolaylarından bir tanesi olsa gerek. Tabiî ki makine örgüsü bebek battaniye modelleri diğer el örgülerine nazaran farklı bilgi ve biraz da beceri ister. Örgü makinelerini de şiş ve tığ gibi hemen her evde bulamazsınız.

Bizler de bu profesyonel örgü ile uğraşan hanımlar için ilk olarak makine örgüsü bebek battaniyesi modellerini paylaştık.

Paylaştığımız bu makine örgüsü bebek battaniyeleri ve modellerinin işinize yarayacağını umarak sizi modellerimizle baş başa bırakıyoruz.

Önceki İçerikKolay Örgü Bebek Yelek Modelleri
Sonraki İçerikKolay Örgü Bebek Battaniye Modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz