Kanaviçe Pike Takımı Modelleri

1
3

Yaşı çok çok küçük olanlar belki hatırlamaz ama 25 yaşın üzerindeki birçok kişinin geçmişinde mutlaka elinde kasnağı ve iğnesiyle kanaviçe işleyen birinin görüntüsü mutlaka vardır. Eskiden sandıkların göz bebeklerinden olan kanaviçeler yeni kullanım alanıyla karşımıza kanaviçe pike takımları olarak çıkıyor.

Artık kimselerin kullanmadığı kanaviçe takımları özenli bir şekilde kumaşlarla birleştirilerek oldukça hoş bir biçimde kanaviçe pike takımı olarak yerini alıyor. Yani sandıklarda bekleyen hatıralar yeni nesil bir şekilde kullanılmış oluyor.

Becerikli eller bu el emeği göz nuru kanaviçe modellerini ustalıkla kumaşa geçiyor. Hem de oldukça farklı farklı modellerle ve sizlerin zevkine göre bir araya getiriyor. Tabi bu montaj işlemini sizlerde yapabilirsiniz.

Bizlerde bu yazımızda size ilham vermesi ve farklı model arayışlarınızda yardımcı açısından kanaviçe pike takımı modellerinden gözümüze çarpanları paylaştık. Özen isteyen bu işte geçmişten gelen hatıra kanaviçelerinizi veya kendi el emeği göz nurunuzu en doğru şekilde yeni bir şekle büründürmeniz için en uygun kanaviçe pike takımı modellerinden hangisini seçeceğinize yardımcı olmak istedik.

Kanaviçe pike takımı örneklerini ister sade beyaz bir pike kumaşı üzerine geçirebilir ya da kanaviçe örneğinizdeki renklerle uyumlu bir fon kumaş kullanabilirisiniz. Yastık başlarında veya belli yerlerde saten kumaş kullanarak hoş bir kanaviçe pike takımına sahip olabilirsiniz.

 

Önceki İçerikDantel Pike Takımı Örnekleri
Sonraki İçerikKare Lif Modelleri

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz