Bebek Yelek Örnekleri

29.06.2013
10.314
A+
A-
Bebek Yelek Örnekleri

Bebek anne karnında ilk hissedildiği andan itibaren hem anneler hem de babaanne ve anneannelerin ilk aklına gelenlerden bir tanesidir bebek yelek modelleri. Herkesin elinden geldiği kadarıyla da oldukça çeşitli bebek yelek örnekleri bayanların becerikli ellerinden minik yavruları için çıkmıştır.


İster kış ister yaz olsun hemen her mevsim bebek yelekleri ihtiyaç duyulan bir kıyafet olmuştur. Hem soğuk günlerde sıcak tutar hem de sırta terleyen bebekler için bir gard oluşturur. Yani bebek yelek modelleri anneler için pratik bir yardımcıdır.

Minik bedenleri korurken onları şık yapmak da mümkündür bebek yelek örnekleriyle. Daha önce de bahsettiğimiz gibi o kadar birbirinden farklı modeller var ki içerinde bebek varmışçasına sevimliler.

Tabi farklılık yaratmak sizinde elinizde bizler sizinle gözümüze çarpan birkaç modeli paylaşmak istedik. Paylaştığımız bebek yelek modellerinden ilham alarak çok farklı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeleğin üzerine işleyeceğiniz boncuklar kurdeleler sizin elinizde çok farklı bebek yelek örneklerinin ortaya çıkmasına katkı sağlayabilir. Burada paylaştığımız bir örneğe kapüşon ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz örneğin.

Bebek yeleklerinin birçoğunu örmek oldukça kolay olabilir. Becerikli baba ve dede adayları bile ellerine birer şiş veya tığ alıp miniklere en güzel bebek yeleklerinden örebilirler.

Öreceğiniz bebek yeleklerini bebeğinize sağlıklı ve mutlu günlerde giydirmenizi dileriz.


 


FOTO GALERİ / Bebek Yelek ÖrnekleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fadik dedi ki:

    çok sevimliler

  2. didem dedi ki:

    hediye olarak alabilirmiyim