Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

04.03.2013
7.275
A+
A-
Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

Bebek patik modelleri ve yapılışı başlıklı bu yazımızda sizlere erkek bebek patik örnekleri ve kız bebek patik modellerinden bahsedeceğiz. En güzel bebek patik modelleri ve yapılışını sizler için hazırladık.

En şık ve rengârenk modellerde bebek patik modellerini sizlerle buluşturuyoruz. İster kış aylarında olsun ister yazlık patikleri olsun birçok kışlık ve yazlık yeni sezon bebek patik modelleri ve yapılışını sizler için hazırladık.

Annelerin en değerli varlıkları olan bebekleri için her giysi neredeyse elde örülerek el emeği göz nuru değerinde bir emek verilir. Bu emeklerden bir tanesi de bebek patik modelleridir. Önceden birçok şişle örülen bebek patik örnekleri şimdi artık çok daha kolay bir şekilde tığ ile örebiliyorsunuz.

Özellikle örgüye meraklı olan ev hanımları birbirinden değişik desenlerde bebek patik örnekleri örerek bebekleri için hem güzel hem de bebeğini sıcak tutacak örgü bebek patikleri örebilirler. Birbirinden şık ve güzellikte bebek patikleri resim galerimizde sizler için hazırlanmıştır.

İsterseniz bu bebek patik örneklerini model alabilir isterseniz bu bebek patik örneklerine değişik desenler ve motifler ilave ederek bebeğiniz için muhteşem bebek patikleri örebilirsiniz.

Sizleri en güzel bebek patik örnekleri, en şık bebek patik örnekleri, en tombiş bebek patik örnekleri ile baş başa bırakıyoruz. Keyif alacağınız bir gezinti diliyoruz.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. burcu dedi ki:

  resimdeki bebek patik modelleri satılık mı

 2. esra dedi ki:

  bebek patik modelelrinizde bir kaçını beğendim ve ördüm örnekler için teşekkürler

 3. gaye dedi ki:

  bebek patik modelleri çok şirinler

 4. irem dedi ki:

  bebek patiklerin den bir kaçını yeğenime hediye olarak almak istiyorum yardımcı olurmusunuz