Bebek Örgü Eldiven Örnekleri

3
0

Bu yazımızı yine en özel ve en hassas biçimde koruduğumuz bebeklerimize ayırdık. onların minicik elleri için bebek örgü eldiven örneklerine yer verdik.

Bebek örgü eldiven modellerinin paylaştığımız örgü eldivenler arasında özel bir yeri vardır. Çünkü bebeklerin bildiğiniz gibi ilk yaş dönemi gelişim çağı olarak oral dönem yani her şeyi ağız yoluyla tanıdığı bir dönemdir. Bu yüzden bebek örgü eldiven modellerinde kullanacağınız ipin malzemenin önemi de artıyor.

Bebek eldiven örneklerinde örgü ipi kullanacaksanız size tavsiyemiz fazla tüyü yünü olmayan ipleri tercih etmeniz olacaktır. Çünkü minik bebeğiniz ağzına mutlaka alacaktır ve bu yün tür gibi benzeri şeyler zarar verebilir. Eğer bebek örgü eldiven modellerini bebeğinizin ilk aylarında sıcak tutmak amacıyla sürekli kullanacaksanız size bir öneri olarak üzerini penye veya pamuklu pürüzsüz bir kumaşla daha kaplamanız olacaktır.

Bunun dışında bebek örgü eldivenlerini dışarıda kullanacaksanız kısa süreliğine yine de dikkat ederek kullanın.

Bu küçük uyarılardan sonra gelelim bebek örgü eldiven örneklerinden söz etmeye. Minik ellere kolaylıkla örebileceğiniz modellerin maliyeti de oldukça minik. evinizdeki artan iplerle bile harika bebek örgü eldivenleri örebilirsiniz.

İşte birbirinden güzel ve şirin bebek örgü eldiven modellerimiz.

Önceki İçerikErkek Örgü Eldiven Örnekleri
Sonraki İçerikBayan Örgü Eldiven Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz