Banyo Lif Örnekleri

28.04.2013
5.160
A+
A-
Banyo Lif Örnekleri

Geçmişten günümüze banyo kültürü farklı olan bir milletiz. Bu yüzden olmalı ki banyo denilince akla gelen şeylerden bir tanesi de banyo lif örnekleri oluyor. Bu yazımızda sizlerle birbirinden farklı örnek ve modelde banyo lif örneklerini paylaşıyoruz.

Daha önceki yazılarımızda yine birçok farklı lif modelleri paylaştık. Bu yazımızda da yine farklı ve yeni banyo lif örnekleri paylaşıp daha önceki yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Banyo lif örnekleri birinden farklı birbirinden güzeller.

Çocuklarınıza temizlik alışkanlığı kazandırırken kullanabileceğiniz hayvan desenli lif örnekleri oldukça renkli. Çocuklarınız ve siz hem eğlenip hem de güzel bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz.

Çeyizler için ise özellikle çiçek desenli lif modelleri oldukça dikkat çekiyor. Hem yapması kolay hem de bir o kadar göz dolduruyor. Çeyizler için bir de motifli lif örnekleri oldukça güzel gözüküyor. Aynen dantel örneklerinde olduğu gibi örülen lif motifleri daha sonra birleştiriliyor.

Tabi birbirinden farklı desenlerde banyo lifleri de var. Mesela çilek desenli, karpuz desenli banyo lif örnekleri insanın iştahını açıyor.

Banyo lif örnekleri konusunda bayanlar zaten yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Kese lif örnekleri ve uzun lif örnekleri de bunlardan sadece birkaç tanesi.

Banyo lif örnekleri ile hem boş zamanınızı zorlanmadan doldurup hem de kendinize ve ailenize ek bütçe sağlayabilirsiniz. İşte sizlerle daha önce paylaştığımız banyo lif örneklerine dair konu başlıklarımız.

Kese Lif Örnekleri ve Yapılışı

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif Modelleri

Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

En Güzel Lif Örnekleri ve Modelleri

Yeni Sezon Lif Örnekleri ve Modelleri

Kasnak İşi Lif Örnekleri ve Modelleri

Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Modelleri

Lif Örnekleri ve Modelleri 2013
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.