Kadın ve Moda

Örgü Bebek Tulum Modelleri 2019

19.04.2019
Örgü Bebek Tulum Modelleri 2019

Bebekleriniz için kış hazırlığı yazın sıcak günlerinin yaklaştığı şu günlerde başlar. İşte sizinle kışın bebeklerinizi sıcacık tutmanın bir yolu daha olan örgü bebek tulum örneklerini paylaşıyoruz.

Şirin yavrularınızı daha da şirin gösterecek örgü bebek tulumları birbirinden farklı model ve çeşitte. Kimisi bahçıvan modelinde askılarından düğmeli kimisi fermuarlı örgü bebek tulumlarının. Kız bebek ve erkek bebek 2019 örgü bebek tulumları ise birbirinden farklı desenlerde olsa da aynı modelde örülebiliyor.

Bir bütün halinde görülen örgü bebek tulum modelleri bebeğinizi büsbütün sararak bebeğimin sırtı açılır üşütür gibi problemleri engelleyerek bebekleri sıcacık tutabiliyor.

Kapüşonlu örgü bebek tulum modellerinden örerek bebeğinizin başını da sıcacık tutabilir veya patikli tulum modellerinden örerek ayaklarının üşümesini engelleyebilirsiniz. Yani ellerinizle hazırladığınız bebek örgü tulum modelleri ile minik yavrularınızı soğuktan korumanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yeni makale konusu: Google Arama Motor En Faydalı Özellikleri

Bebek örgü tulum modellerini bir nevi uyku tulumu gibi düşünüp gece bebeğinizi uyuyunca da kullanabilirsiniz. Biraz örülme şekli bakımından farklı gözükse de örgü bebek tulum modellerini örmek çok da zor değildir. Elinizden geldiği ölçüde dümdüz ördüğünüz örgü bebek tulumlarını armalarla kurdelelerle zevkinize göre zenginleştirebilirsiniz.  

Kullanışı Tulumlar

Bebekler için tulum modelleri oldukça kullanışlı olmakta ve birbirinden değişik modellerde ve renklerde örülerek sıcacık tutması sağlanmaktadır. Bebeğiniz için yapacağınız örgü tulum modelleri isteğe göre kapüşonlu da yapılabilmekte olup gerektiğinde bebeğinizin başını da kapatabilirsiniz. İsteğe göre farklı renklerde örülebilecek bebek tulumlarının üzerine çiçek ve hayvan figürleri yapılarak dikilebilir ve bu şekilde daha da şirin hale getirilebilir.

Yeni makale konusu: Google Arama Motor En Faydalı Özellikleri

Kız ve erkek bebek örgü modelleri bulunan dergilerde bebek tulumları ihtiyaca göre uzun kollu ya da askılı şekilde nasıl örüleceği anlatılmıştır. Ayrıca kimi tulumlar kısa paça olup içine bir külotlu çorap ile giydirildiğinde oldukça sevimli durmaktadır. Hatta ördüğünüz tulumun üzerine giymek için aynı tonlarda örebileceğiniz bir hırka ya da atkı ve bere ile bebeğiniz çok uyumlu olabilmektedir.

Bunun için el örgüsü bebek hırka modelleri ve yapılışı ile ilgili dergi ve internetten bilgi edinilebilmektedir. Hatta bu dergilerde ve bazı TV programlarında sadece tulum ve hırka örnekleri değil açıklamalı patik örnekleri de verilmekte olup çok şirin bebek patikleri yapılabilmektedir. Bu öğrenilen patik örnekleri ve yapılışı ile bebeğinizin ayağı sıcacık olup hiç üşümeyecektir.

Yeni makale konusu: Google Arama Motor En Faydalı Özellikleri

Bebek tulumlarında erkek bebekler için genellikle lacivert, mavi ya da beyaz renklerde ve denizci, araba figürleri ile tercih edilirken, kız bebekler için ise pembeli veya kırmızlı tonlar ile çiçekli ve bebekli motifler daha çok kullanılmaktadır. Ayrıca bu değişik örgü tulum modelleri oldukça hoş bir hediye olarak verilebilmektedir. Bebeğinizin bel ve sırt kısmının açılmamasını sağlayarak hem sıcacık tutarak koruyacak hem de tek parça halinde rahatlıkla giydirip kullanabileceğiniz örgü tulumları bebeğine el emeği ile çeşitli modellerde örebilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar