Kadın ve Moda

Modern Eşarp Modası 2019

15.03.2019
Modern Eşarp Modası 2019

Bu yazımızda sizlere tesettürlü bayanların olmazsa olmazı 2019 eşarp modasından bahsedeceğiz. Tesettür giyiminde kıyafeti bütünleyen tesettürlü bayanların en güzel makyajı 2019 eşarp modelleri vitrinlerdeki yerini çoktan aldı bile.

Çeşitli markaların havaların ısınmaya başladığı ilkbaharın etkisini yavaş yavaş göstermeye başladığı şu günlerde 2019 ilkbahar- yaz eşarp modelleri bu sıcaklık artışından nasibini almış durumda.

Tarzınızla bütünleyebileceğiniz ve tarzınızı tesettür giyimde de gösterebileceğiniz eşarp modelleri ile kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Yine şık ve zarif bayanlar 2019 kıyafet ve pardüselerindeki şıklığını kıyafetleriyle uyum içerisindeki 2019 eşarp modellerinden biriyle tamamlamak isteyeceklerdir mutlaka.

Eşarp Modası 2019

2019eşarp modelleri yine yılın moda renkleriyle cıvıl cıvıl bir görüntüde. Rengârenk çiçek desenli eşarp modelleri, geometrik desenli eşarp modelleri, birçok rengin karışık kullanıldığı ve leopar desenli eşarp modelleri bu yılın yani 2019 eşarp modelleri arasında.

Kıyafet seçiminde olduğu gibi eşarp modellerinden birini seçerken de yine yüz şekliniz ve ten renginiz çok önemlidir. Esmer tenli iseniz koyu açık renkli eşarp modelleri kıyafetinizle bütünlük sağlarken hem sizi boğmayacaktır hem de renginizi açacaktır.

Tesettürlü bayanlar için eşarpların yanı sıra daha kolay kullanılabilen 2019 şal modelleri de oldukça renkli ve şık. Kullanımda rahatlık sağlayan şal modelleri aynı zamanda şık bir görünümde sunuyor.

Eşarp modelleri tasarımcıların özel çalışmalarıyla her geçen gün bayanlara daha özel kişiye özel olmakla birlikte aynı zamanda tesettürlü bayanların sıcaklık değişimlerine göre de düşünülmektedir.

 

Sizlerde 5 TL den başlayan fiyatlarla 2019 eşarp modellerinden birine sahip olabilir. Tesettür şıklığınızı 2013 eşarp modellerinden biriyle tamamlayabilirsiniz.

      

Eşarp Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşarp her ne kadar tesettürlü kadınların tercih ettiği bir aksesuar olarak bilinse de diğer kadınlar tarafından da fular olarak kullanılmaktadır. Dolayısı ile her kadının kullanabileceği bir aksesuar olan eşarp seçimi oldukça önemlidir.

Eşarplar için bir çok seçenek sunulsa da kadınlar tarafından en çok tercih edilenler ipek ve pamuktan yapılan eşarplardır. Saça, boyuna ve yüze temas eden bir aksesuar olması bu tip yumuşak kumaşlardan yapılmasını sağlamıştır.

Desen olarak çiçekli, geometrik, düz ve ekoseli olarak çeşitleri bulunan eşarplar rengine ve bağlama şekline bağlı olarak giyilen elbise ile uyum sağladığında zarif ve şık bir görünüme vesile olmaktadır.

Eşarp Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşarp seçiminde dikkat edilmesi gereken hususların başında ten uyumu gelmektedir. Örneğin renkli eşarplar daha çok esmer tenli kadınlar tarafından tercih edilirken, kumral veya sarışın tene sahip kadınlar açık renk eşarp kullanmayı çok tercih etmezler.

Eşarbın kumaşının ipek olması hem sağlık hem de şık bir görüntü sağlaması açısından tercih edilen bir özelliktir. İpek eşarplar sağladığı yumuşaklık hissi ve özellikle yaz aylarında sıcak havalarda terlemeyi önleyici yapısı nedeniyle kadınların eşarp seçiminde sıklıkla tercih edilmektedir.

Sonuç olarak kullanım amacı tesettür ya da fular gibi aksesuar gibi değişik nedenlerde olsa bile her iki durumda da hem renk uyumu hemde eşarbın yapıldığı kumaş kalitesi dikkat edilmesi gereken en önemli iki kriterdir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar