En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

13.02.2019
240
A+
A-
En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

 

Kombinlerin tamamlanmasına katkı sağlayan ve ışıltılı görünümü ile dikkat çeken En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir noktasında çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap edecek şekilde tasarlanan ürün modelleri arasından kişiye uygun tercihler yapabilmek mümkündür. Tek Taş denilince en çok tercih edilen modellerin arasında yer alan Pırlanta ürünleri elmasın uygun yöntemler dahilinde işlenmesi ile elde edilmektedir. Dayanıklı bir yapısı bulunan ve içerisine ışık girebilmesi ile dikkat çeken elmas, mücevher işlemeciliğinde özel bir yere sahiptir.

En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Evlilik teklifi gibi özel günlerde yaygın bir şekilde tercih edilen tektaş ürünleri farklı kesimleri ile hazırlanarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kişisel zevklerin yanı sıra En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir noktasında yapılacak araştırmalar dahilinde uygun seçimler yapabilmek mümkün olmaktadır. Marcel Tolkowsky tarafından geliştirilen ve ışığı iyi bir şekilde yansıtması ile dikkat çeken yuvarlak kesimli tektaş ürünleri en çok tercih edilen modeller içerisinde bulunmaktadır. Taş üzerinde daha çok parlaklık verebilme imkanı bulunan yuvarlak modeller modern görünümü ile dikkat çekmektedir. Mükemmeliyetçi bir anlayışa uygun yapısı ile dikkat çeken yuvarlak kesimli ürünler her daim modern kalabilmeyi başarmaktadır.

En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Prenses, Zümrüt ve Damla Kesim Tektaş Pırlanta Modelleri

Sivri köşeleri ve kaleye benzeyen yapısı ile dikkat çeken prenses kesimli tektaş ürünleri En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir noktasında kullanıcılar için önemli bir seçenek durumundadır. Asil görünümü ile dikkat çeken ürün modellerine kare kesim adı da verilebilmektedir. Prenses kesimli ürünler modern yapısı ve şık bir görünüme sahip olması ile her zaman tercih edilebilmektedir. Dikdörtgen hatların kullanıldığı ve kaliteli taşların tercih edildiği zümrüt modeller de farklı tasarımlara ilgi duyan müşterilerin ilgi odağı konumunda yer almaktadır.

En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Ürün tasarımlarında tercih edilen ve oldukça yüksek bir kaliteye sahip olan taşlar sayesinde kusursuz bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır. Alt ve üst kısımları birbirinden farklı bir yapıya sahip olan damla modelli ürünler yuvarlak ve sivri uçlu hatlara sahip olması nedeni ile bu şekilde adlandırılmaktadır. Piyasada armut kesim olarak da bilinen ürün modelleri En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir hususunda tercih edilebilecek seçenekler içerisinde kendine yer edinmektedir. Ağırlıklı olarak küpe tasarımlarında tercih edilen damla modeli zaman içerisinde gerçekleştirilen tasarım çalışmaları ile birlikte pırlanta ürünlerinde de kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Oval, Markiz ve Kalp Kesim Tektaş Pırlanta Modelleri

En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Yuvarlak kesim modeller ile benzer bir görünüme sahip olması sayesinde dikkat çeken oval tektaş modelleri kullanıldığı parmağın daha ince ve uzun görünmesine katkı sağlamaktadır. Yuvarlak modellere göre daha büyük ve gösterişli bir yapısı bulunan ürün modelleri farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Markiz ismi ile satışa sunulan ve En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir noktasında önemli bir seçenek olabilecek ürünler kendine has tasarımları ile dikkat çekmektedir.

En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Markiz kesimli ürünlerde karat ağırlığı daha yüksek noktalarda bulunmakta ve kullanılan taşların uç kısmına sivriltme işlemi gerçekleştirilmektedir. Farklı özelliklere sahip yan taşların ürün tasarımına eklenmesi sayesinde göze hoş gelen bir yapıya sahip çözümler elde edilmektedir. Kalp figürünün kullanılması ile elde edilen tektaş modelleri aşkını yansıtma isteği bulunan müşteriler için önemli bir seçenektir. Anlamlı bir yapıya sahip olması ve şık görüntüsü ile tercih edilen ürün tasarımları içerisinde kendine yer edinmektedir. Yapılacak araştırma faaliyetleri ile birlikte uygun fiyat seçenekleri ile ürün satın alabilmek mümkün olmaktadır.

 En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

FOTO GALERİ / En Moda Tek Taş Pırlanta Modelleri Nelerdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.