2019 Yılında da 90’lar Modasından Vazgeçilmedi

05.03.2019
242
A+
A-
2019 Yılında da 90’lar Modasından Vazgeçilmedi

Yeni sezonla beraber 2019 yılında da 90’lar modasından vazgeçilmedi ve her kulvarda geniş bir kullanım olanağı açtı. Özellikle gençlerin en çok ilgi gösterdiği ve beğendiği dönem 90’lar olarak ön plana çıkıyor. Bu dönemi kapsayan giyim ve aksesuar çeşitleri 2019 yılı için oldukça popüler hale geldi.

  Sıcaklığı, samimiyeti ve doğal görüntüsüyle 90’lar moda tasarımcılarının da radarından kaçmadı. Aslına bakılırsa yeni sezon hem 80’ler hem de 90’lar için yeniden uyanışı anlamına geldi. Zira retro ve vintage tarzı tasarımlar adeta kapış kapış seçiliyor. Gençlerin bu dönemlere ilgisini fark eden moda tasarımcıları, yeni sezonla beraber her açıdan geniş bir yelpaze sunmuş durumda.

2019 Yılında da 90'lar Modasından Vazgeçilmedi

  Kat Kat Giyim Çeşitleri Akımı

  Son yıllarda ön plana çıkan kat kat giyim akımı 2019 yılı ile beraber devam ediyor. Özellikle birkaç farklı rengi bir arada kullanmak popüler hale geldi. Değişik giyim parçalarını kombin haline getirmek suretiyle, bu konuda 90’ların tarzını yakalamak büyük önem taşıyor. Özellikle 2019 yılının yaz ayına kadar sürecek bu giyim modası, 90’ların havasını en iyi şekilde hissettiriyor.

  Kovboy Çizme ve Ayakkabılar

  90’lı yıllarla başlayan ve 2000’lerin başında da popüler olan kovboy çizme ve ayakkabı modelleri, yeni sezonla beraber yeniden hayat buldu. Eğer hala bu çizme ve ayakkabı çeşitlerinden elinizde varsa kendinize şanslı hissedebilirsiniz. Zira yeni sezonun modasını elinizde tuttuğunuzu söylemek mümkün.

2019 Yılında da 90'lar Modasından Vazgeçilmedi

  Kış Ayları için Sahte Kürk Giyim Örnekleri

  Şık bir görünüm arzu edenlerin tercihi olan sahte kürk giyim modelleri, 90’ların izlerini taşıyarak günümüze ulaşmış durumda. Kişisel tercihlere göre farklı renklerle gardıroplar süslenebilir. Böylece kış ayları daha tarz, gösterişli ve 90’ların sıcaklığını yaşatan etmenleri bir araya getirerek keyifli bir tercih fırsatı sağlıyor. Ayrıca ek olarak ekose montlar, gömlekler ve pantolon çeşitleri de 2019 yılı ile beraber vitrinleri süslemeye başladı. Hatta ekose desenler yeni sezon içerisinde o kadar yoğun olarak değerlendirilecek ki, ayakkabı tasarımlarında da görmek mümkün.

2019 Yılında da 90'lar Modasından Vazgeçilmedi

  90’ların Popüleritesi Leopar Desenli Giyimler

 Leopar desenli hazırlanmış kıyafetler 80’lerin son dönemleri ve 90’larla beraber uzun bir süre popülaritesini korumuştu. 2019 yılı için ise birçok farklı giyim seçeneklerinde tercih imkanı sağlıyor.

 – Ayakkabı modelleri

 – Gömlekler

 – Mont çeşitleri

 – Pantolon

 – Çizme ve ayakkabılar

  Bütün bu parçalar için yeni sezon için leopar desenli modeller karşımıza çıkmaya devam edecek.

  Dantel ve Fırfırlı Modeller Yeniden

  Modayı takip edenler için özellikle dantel ve fırfırlı tasarımlar yeniden hayata dönmüş durumda. Elbiseler için boyun kısmından ayak bölümüne kadar farklı kabarık tarzıyla fırfırlı modeller dikkatleri çekiyor. Ayrıca iç çamaşır görünümüne sahip dantel tasarımlı bluz modelleri, kot pantolonlarla hoş bir bütünlük sunuyor. Her beğeniye hitap edecek farklı tasarımlar arasından seçim yapmak mümkün.

2019 Yılında da 90'lar Modasından Vazgeçilmedi

  Gidilecek Yere Uygun 90’ların Havası

  90’ların havasını en doğru şekilde günümüze taşıyan trend modeller, 2019 yılında büyük beğeniyle karşılanmış durumda. Konsepte uygun olarak gidilecek yer için birçok farklı tasarım altında modeller tercih edilebilmektedir. Sıcak, samimi ve özgürlükçü bir anlayış getiren 90’ların havası, daha şimdiden sokağa yansımış görünüyor.

2019 Yılında da 90'lar Modasından Vazgeçilmedi

  İsteğe bağlı olarak farklı tercihler arasından seçim yapılabilir. Hatta değişik çeşitler bir araya getirilerek özel bir kombin yaratılabilir ve 90’lar tam anlamıyla yaşatılabilir. Üstelik vintage ve retro tasarımlar çağımız modern estetik çizgileriyle bütünlük vaat ediyor.

  İnternet üzerinden de detaylı bir araştırma gerçekleştirerek, siz de 90’ların modası takip edebilirsiniz. Böylece ister günlük olarak dışarı çıkarken ister özel davet organizasyonlar için, modayı yerine getirebilirsiniz.


FOTO GALERİ / 2019 Yılında da 90’lar Modasından VazgeçilmediZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.