Kadın ve Moda

Kuyruklu Gelinlik

Kuyruklu Gelinlik

Kuyruklu gelinlik modellerine uygun olarak seçilmiş bulunan çok sayıda gelinlik örneği, yazımız içerisinde yer alırken, konu hakkındaki yorumlarımız da yine konu içerisinde bulunmaktadır.

Kuyruklu gelinlik örnekleri arasında farklı stillere sahip olan modeller de mevcut. Örneğin; straplez modeller, askılı modeller, dekolteli modeller bir arada ve bunların dışındaki modeller de aynı şekilde galerimiz içerisinde sıralanmış durumda. Biz bu modelleri genel olarak değerlendirdik ve ortaya diğerlerine göre daha şık bulduğumuz üç adet model çıktı. Bu üç modelin hangisi olduğunu, sizlerle hemen paylaşıyoruz.

Kuyruklu gelinlik modelleri için seçilen örneklerden en beğendiklerimizden birisi, yedi numarada yer alan ve gerçekten etkileyici olan model oldu. Bu modelin ne kadar güzel olduğu konusunda sizlerle de aynı fikirde olduğumuzu düşünüyoruz. On numarada bulunmakta olan kuyruklu gelinlik modeli de yine bizlerin, diğerlerine göre daha fazla şık bulduklarından birisi oldu. Son olarak da dört numarada sıralanmış olan kuyruklu gelinlik modeli de bizlerin favorilerinden oldu. Bu şekilde bir liste ile favorilerimizi tamamladık. Sizlerin de favori buldukları varsa, onları yorum alanına yazmanızı rica ediyoruz. Hem biz hem de yeni ziyaretçilerimiz bu yorumları görebilecek ve fikir edinebilecektir. Şimdi de diğer konularımızdan bazılarını sizlerle paylaşacağız. Bu konular çok fazla beğenilen ve ziyaret alan konularımız. Gelinlik modelleri konusunda tavsiye edebileceğimiz bu konuları görmek için başlıklara tıklayınız.

Gelinlik Modelleri

Kayık Yaka Gelinlik

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar