Kadın ve Moda

Kumral Saç Rengi

Kumral Saç Rengi

Kumral saç rengi için oldukça çok sayıda tondan söz etmek mümkün. Açık ve koyu renk kumral saç modelleri ve ara tonlar, sitemizde sizlerle buluşuyor.

Kumral saç renkleri konusunda sizlere son dönem modasından ve çok beğendiklerimizden örnekler sunacağız. Bu tonların bazılarını açık, bazılarını ise koyu bulabilirsiniz. Bizler, olabildiğince değişik tonda kumral saç rengini sizlere sunmak istedik. Tabi, bu arada şık olanları özellikle seçmeye çalıştık. Bununla ilgili bir de seçim yaptık ve bizlere göre en iyi dörtlüyü belirledik. Bunlardan söz etmeye başlayalım.

Üç numarada yer alan ve gerçekten gayet iyi bir tona sahip olan bu kumral saç, estetik bir duruşu ortaya çıkarmış. Onunla beraber, yine çok şık ve etkileyici bir kumral saç tonuna sahip olan model ise on dört numarada yer almakta. Bu iki model gibi gördüğünüzde beğeneceğinizi düşündüğümüz modeller ise beş numara ile on numara diyebiliriz. Bu kumral saç rengi tonları bizlerin seçtikleri ve aynı fikirde olamamız normal. Bu yüzden de sizlerin fikirlerini de öğrenmek istiyoruz. Yorum yapılabilen alanlardan bizlere düşüncelerinizi aktarabilir ve sizlerin en güzel bulduğu kumral saçları paylaşabilirsiniz. Bu modeller dışında sizlere uygun diğer konularımızdaki modelleri de sunmak istedik. O başlıklara tıkladığınızda, konular hakkında çok detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Saç rengi konusunda sitemizde en büyük yardımı alabilecek olduğunuz bölüm burasıdır.

Saç Rengi

En Moda Saç Renkleri

En Güzel Saç Renkleri

Kumrallara Yakışan Saç Renkleri

Kumrallara yakışan saç renkleri; sarı, kahve, siyah gibi her rengin farklı nüanslarını içeren tonlar yakışır. Kumrallar da genel olarak açık tene yakın olduklarından, saç rengi konusunda avantajlı sayılırlar. Ayrıca cilt alt tonu sıcak olan kumrallara, sıcak renklerin farklı tonları oldukça yakışan renkler arasındadır.

Kumrallara Yakışan Saç Renkleri 2019

Kumrallara yakışan saç renkleri; kumral tonları, kahve tonları, sarı gibi renlerin farklı nüanslarını dilerseniz, balyaj ya da ombre ile de deneyebilirsiniz. Sarı renginden özellikle; koyu altın sarısı, kum sarısı, kül sarısı, bal rengi, platin rengi, kızıl tonları, kramel gibi sıcak renk nüansları cezbedici bir güzellik katabilir. Bu renkleri saçlarınıza ışıltı katmak içinde kullanabilirsiniz. Açık kumral ten rengine sahip kişiler, daha açık tonları, koyu kumral tene sahip kişiler ise daha koyu nüansları tercih edebilir.

[haber id=”47036″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar