Kadın ve Moda

Küllü Sarı ve Platin Karışımı

04.01.2021
Küllü Sarı ve Platin Karışımı

Küllü sarı ve platin karışımı; mat bir platin sarısını bizlere sunar. Platin rengi normalde; gümüş ve elmas yansımaları ile beyaz yakın ve parlak bir renktir. Ayrıca sıcak sarı gibi tonlara da sahiptir. Aynı zamanda ise buz sarısı, kristal, küllü ve soğuk sarı gibi renk tonları ise platin tonları ile aynı tonlara sahiptir.

2021 Küllü Sarı ile Platin Karışım Rengi

Küllü sarı tonlarına sahip bir platin rengi elde etmek için, platin sarısına küllü sarı karıştırabilirsiniz. Ya da ombre ve röfle saç teknikleri ile farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Böylece gümüş yansımalarını, küllü etkisi ile daha mat bir görünüme ulaştırır. Platin saç rengini, parlak ve gümüş olarak kullanmak istemeyenler, özellikle küllü sarının doğal etkisinden yararlanabilir. Küllü sarı ve platin karışımı, gölgeli saç nüanslarına sahip olmanızı sağlar. Dilerseniz bu karışımı röfle ya da ombre gibi saç teknikleri ile kullanarak, farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Küllü Sarı ile Platin Karışım Rengi

Başlıklar

Küllü Sarı ve Platin Karışımı

Platin sarısı; canlı ve beyaza yakın bir tona sahiptir. Ayrıca gümüş ve elmas tonlarını da içerir. Tabii sıcak sarıya yakın platin tonları da mevcut. Önemli olan elde etmek istediğiniz renk tonuna göre, birden farklı platin tonlarını bir arada kullanmanızdır.

2021 Küllü Sarı ile Platin Karışımı

Mat bir görünüm için; küllü sarısı, gri renk gibi tonlar, platin renginin beyaz yansımaları ile uyumlu şekilde kullanılabilir. Özellikle canlı ve parlak bir renk kullanmak istemeyenler, tercih edebilir. Soğuk ve mat tonları sevenler için küllü sarı ile platin karışımı idealdir.

Küllü Sarı Platin Ombre

Küllü sarı platin renkleri, mat ve soğuk tonlara sahiptir. Platin sarısı renginin, beyaz yakın ve canlı görünümünden biraz uzaktır. Tabii beyaz yakın olsa bile, küllü etkisi ile mat bir görünüme kavuşur. Bu yüzden özellikle, soğuk tonları sevenler için küllü sarısı ile platin tonlarını bir arada ombre işlemleri ile kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Saçlarınız uzun ise, ombre işlemini daha uzun bir etki ile deneyebilirsiniz.

Küllü Sarı ile Platin Karışımı 2021

Ama saçlarınız kısa ise genel görünümde, soğuk ve mat bir etki yaratmak adına; küllü sarı tonlarını, saçlarınızın uçlarına doğru yoğunlaşan bir uygulama ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz; kısa saçlarınızın geneline küllü sarı ile platin karışımı yaparak boyama işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra, hafif renk geçişleri ile ombre işlemi uygulayabilirsiniz.

Küllü Sarı ile Platin Karışımı

Küllü Sarı Platin Röfle

Ombre saç tekniği son yıllarında trend saç tekniklerinden biridir. Ombre öne plana çıktıktan sonra, röfle işlemi biraz daha geri planda kalmıştır. Ama röflenin, ince çizgilere sahip etkisini sevenler; platin sarısı saçlarına, röfle işlemi ile küllü sarı etkisi için hafif bir dokunuş katabilirler. Ya da genel görünümde, sıcak platin sarısını ön plana çıkarmak için, röfle ile küllü sarı saçlarınıza, sıcak platin sarısı işlemi uygulayabilirsiniz.

[haber id=”45273″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar